Opcje przeglądania
Kategorie
Promocja

Do kogo skierowana jest oferta dietetyczna? Zdrowe odżywianie, plan żywieniowy

Oferta skierowana jest do osób, które chcą poprawić swój stan zdrowia, zredukować masę ciała lub poprawić sylwetkę (zmniejszyć obwody, zredukować cellulit, poprawić stan skóry i włosów). Dietetyk ułoży dietę, skomponuje indywidualny plan żywieniowy w zależności od celu, jaki chcesz osiągnąć. Zajmujemy się układaniem jadłospisów, które uwzględniają bardzo różnorodne potrzeby naszych klientów m.in żywienie redukcyjne, lekkostrawne, dla cukrzyka.

Proponujemy między innymi wsparcie dietetyka w odchudzaniu, układając jadłospis diety redukcyjnej, dzięki czemu nie doświadczysz efektu jo-jo. Nasza pomoc jest przeznaczona zarówno dla osób zdrowych, jak i tych, które borykają się z problemami, wynikającymi z nieodpowiedniego sposobu odżywiania (m.in. nadwaga i otyłość, cukrzyca, choroby układu krążenia, choroby układu pokarmowego, dna moczanowa, podwyższony cholesterol i trójglicerydy, podwyższone enzymy wątrobowe i inne).


 

  • jadłospisy dla osób z zaburzeniami hormonalnymi (niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insuliooporność),
  • układanie diety na przytycie,
  • jadłospis dla cukrzyka,
  • jadłospis redukcyjny,
  • indywidualny plan żywieniowy dla dzieci i osób dorosłych.

 

Wywiad dietetyczny: jadłospis dla cukrzyka, dieta lekkostrawna 

Przed realizacją usługi wykonujemy dokładny wywiad na temat samopoczucia, ewentualnych chorób i dolegliwości, a także najczęściej spożywanych pokarmów. Wszystkie jadłospisy są skomponowane z produktów łatwo dostępnych, z uwzględnieniem stanu zdrowia i preferencji smakowych danej osoby. Dzięki temu ułożona dieta spełnia indywidualne potrzeby klientów i jest przez nich chętnie przestrzegana. Jeśli też potrzebujesz planu żywieniowego, gotowego jadłospisu, który pomoże Ci zacząć zdrowiej jeść, możesz na nas liczyć. Stworzymy go specjalnie dla Ciebie!


 

Odwiedź nas na Facebooku:

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl