Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Promocja

Ochronne maseczki chirurgiczne - koronawirus COVID-19

Oferujemy jednorazowe ochronne maseczki chirurgiczne - 3 warstwowe w niskich cenach. Zapewniają one skuteczną ochronę przed zakażeniami drogą kropelkową, co oznacza, że są antybakteryjne, antywirusowe (chronią przed koronawirusem), ale i antyalergiczne. Wszystkie nasze artykuły posiadają normę EN 14683, czyli stanowią barierę mikrobiologiczną, a także zmniejszają możliwość zakażenia w przypadku zarówno nosiciela bezobjawowego, jak i nosiciela, u którego wystąpiły objawy kliniczne. Ponadto maseczki chirurgiczne mogą być również stosowane przez zdrowe osoby w celach ochronnych lub przez osoby, które są narażone na infekcję górnych dróg oddechowych. 

Skuteczna ochrona

3 warstwy zapewniają odpowiednią filtrację, dzięki czemu mamy do czynienia z wysokim stopniem filtracji przy jednoczesnym niewielkim oporze i możliwością wystąpienia trudności w oddychaniu. Nasze jednorazowe, ochronne maseczki chirurgiczne są wykonane z całkowicie bezpiecznych materiałów, które nie wywołują alergii. Tego rodzaju ochronne maseczki stosuje się sukcesywnie w wielu branżach - medycznej (w szpitalach i gabinetach stomatologicznych), kosmetycznej, spożywczej, przy pracach porządkowych oraz wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko zakażenia. Tego typu ochronę stosuje przede wszystkim personel medyczny, ale znajdują one również powszechne zastosowanie podczas zagrożeń biologicznych i epidemicznych. Warto także zauważyć, iż materiał dopasowuje się do kształtu twarzy użytkownika. Mocowanie natomiast składa się z elastycznych gumek, które się rozciągają, co zapewnia komfort podczas noszenia. Jeśli natomiast chodzi o rozmiar - jest on uniwersalny i odpowiedni zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. 

Maseczki chirurgiczne - użytkowanie

Należy zauważyć, iż ochronne maseczki chirurgiczne można założyć wyłącznie jeden raz, są to artykuły jednorazowego użytku. Maseczki chronią osobę, która je nosi, ale i jej najbliższe otoczenie, kiedy jest ona zakażona. Oferowane przez nas ochronne maseczki chirurgiczne są wykonane z trzech warstw włókniny. Dzięki temu skóra użytkownika może swobodnie oddychać, a jednocześnie zapewniają dużą szczelność.

Ochrona przed wirusem

Dzięki ochronnej maseczce chirurgicznej możemy skutecznie chronić się przed zakażeniem koronawirusem. Należy jednak pamiętać, że może dojść do zakażenia nawet wtedy, kiedy będziemy mieli na sobie maseczkę. Musimy pamiętać także o restrykcyjnym przestrzeganiu zasad higieny. Do najważniejszych kwestii w tym temacie należy częste mycie rąk, stosowanie środków do dezynfekcji, ostrożność podczas kichania i kaszlu, a także niedotykanie swojej twarzy, zachowywanie odpowiedniej odległości od innych osób itd.

Maseczki

Maseczka Chirurgiczna 3 warstwowa - 10 szt

Maseczka Chirurgiczna 3 warstwowa - 10 szt
Maseczka Chirurgiczna 3 warstwowa - 10 szt

Dostępność: dostępne

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

26,90 zł

sztuki

Maseczka Chirurgiczna 3 warstwowa

Maseczka Chirurgiczna 3 warstwowa
Maseczka Chirurgiczna 3 warstwowa

Dostępność: dostępne

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

2,95 zł

sztuki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl