• promocja

Mikrofarma, Kiełkownica, EasyGreen Automatyczna

Dostępność: brak towaru
Cena: 870,00 zł 990,00 zł 870.00
ilość + -sztuki
dodaj do przechowalni Zyskujesz 80 pkt [?]

Opis

EasyGreen MikroFarm ™ (POLSKA)

Kiełkownica do łatwej hodowli trawki pszenicznej i kiełkowania nasion.

Odżywczy sok z trawy pszenicy EasyGreen Mikrofarma, Automatyczna Kiełkarka.

"Szkoda, że tak mało ludzi do tej pory wie, jak cudowny środek podarowała nam natura w postaci trawy pszenicznej"Trawa pszeniczna uprawiana w domu jest najświeższym i najbogatszym w substancje odżywcze warzywem o każdej porze roku. Upraw jest prosta, wymaga zaledwie paru podstawowych wiadomości.

Regularne przyjmowanie soku z trawy pszenicznej ma nieocenione znaczenie dla zdrowia naszego ciała i ducha. O ile dzisiaj trawa pszeniczna jest środkiem uzupełniającym i wzbogacającym codzienne pożywienie to już jutro być może będzie środkiem przetrwania, dla wszystkich tych, którzy myślą przyszłościowo o swym zdrowiu i życiu.


 

Trawa pszeniczna to młoda pszenica. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych dodatków zdrowotnych do żywności. Jest ona skoncentrowanym źródłem witamin, minerałów, chlorofilu i enzymów. Picie świeżego soku z trawy pszenicznej to wyjątkowy sposób na zwiększenie zawartości warzyw zielono listnych w diecie. (Na tym wczesnym etapie życia rośliny trawa jest traktowana jako warzywo a nie zboże i jest bezpieczna dla osób z nietolerancją glutenu.) Około 7.5 kg trawy pszenicznej odpowiada około 175 kg dorodnych warzyw!

Wyciskanie soku uwalnia składniki odżywcze w warzywach i owocach, zwiększa ich stężenie i sprawia że są lepiej przyswajalne prze komórki naszego ciała. Taca o powierzchni 16x16 trawy pszenicznej daje od 400 do 600g soku, w zależności od wysokości trawy. Tabletki i proszek są dobrym substytutem świeżego soku z trawy pszenicznej. Ann Wigmore wprowadziła sok z trawy pszenicznej do Ameryki ponad trzydzieści lat temu. W swoich książkach Wigmore twierdzi że jest to idealne pożywienie odżywiające ciało i oczyszczające je z toksyn. Jest zwłaszcza istotne dla tych którzy skarżą się na bóle i choroby. Duża zawartość chlorofilu w trawie pszenicznej działa jak “magnes” wyciągając toksyny z organizmu. Chlorofil to wewnętrzny dezodorant który oczyszcza tkanki i ma właściwości łagodzące i kojące. Chlorofil, “krew roślin”, jest bardzo podobny do naszej krwi. Jego struktura molekularna bardzo przypomina hem, barwnik, który łącząc się z białkiem tworzy hemoglobinę.

Odżywianie zacznij od około 30g soku z trawy pszenicznej dziennie. Terapeutyczny program może zawierać nawet 60 lub 90g. Sok trawy pszenicznej ma wiele innych zastosowań.

Może być używany zewnętrznie jako:

1. odżywka do skóry głowy dla włosów bez połysku.
2. środek oczyszczający i ściągający dla wszystkich rodzajów skóry.
3. lek na zablokowane zatoki (wpuść kilka kropli do każdej dziurki od nosa).
4. środek pobudzający krążenie (wlej kilkadziesiąt gramów do kąpieli lub wcieraj w skórę) środek wspomagający gojenie skaleczeń i siniaków.


Domowa Mikro-farma do całorocznej hodowli zielonych roślin

EASYGREEN MIKROFARM

Do łatwej hodowli trawki pszenicznej i kiełkowania każdych nasion.

Mikrofarma ta utrzymuje odpowiednia temperaturę i wilgotność zapewniając prawidłowy i szybki wzrost roślin. Easy Green pozwala hodować własne rośliny takie jak trawkę pszeniczną na sok. Zarówno mieszkańcom miast, którzy nie maja ogródków działkowych i dostępu do zdrowej zieleniny oraz mieszkańcom wiosek w domowych warunkach przez cały, albowiem człowiek potrzebuje zawsze dostęp do świeżego pokarmu, szczególnie późną jesienią, zimą i wczesną wiosną, kiedy na zewnątrz nic nie rośnie.

Model Easy Green Mikrofarm jest wieżowy, którego można nabyć teraz jeden, by spełnić potrzeby i pozwala ułożyć jeden na drugim oraz więcej w razie potrzeby.

EasyGreen Mikrofarm ma wymiary w calach: 24"L X 18"W X 7"H (1"=2,52cm) składa się z: generatora mgły i filtru, programatora z 96 ustawieniami, 5 małych lub 10 średnich kuwetek do hodowli roślin i żywnościowych, oraz zasobnik duży ( taca, kuweta ), rurki osuszania, instrukcji obsługi.

Polecamy zainteresowanie produktem wyposażenia: EasyGreen ™. Poniżej więcej informacji o kiełkarce nasion: Easy Green MikroFarm TM

Niektóre cechy charakterystyczne systemu EasyGreen Mikrofarm.


Easy Green Mikrofarma została opracowana z powodu dużego popytu/zapotrzebowania na ekologiczną żywność.

Unikatowa technologia EasyGreen wspomaga każdą osobę w utrzymaniu silnego systemu immunologicznego poprzez dostarczanie naturalnych witamin, minerałów i enzymów z którymi nie mogą rywalizować żadne inne artykuły spożywcze i sztuczne suplementy.

Podczas kiełkowania ziarna wydziela się spora ilość ciepła pochodzącego z przemian biochemicznych, jest zatem wymagane chłodzenie, aby uniknąć ataku pleśni i gnicia. Firma EasyGreen opatentowała technologię, w której zraszanie i tlen są równocześnie dostarczane nasionom dzięki czemu dostarczają zarazem wody i tlenu. Kiełki potrzebują dużo wody i zapewniają wymianę powietrza do prawidłowego rozwoju.

Podajemy tutaj kilka powodów przemawiających na korzyść naszej unikatowej technologii kiełkowania:

1. Inhibitory w ziarnach są naturalnym mechanizmem obronnym nasion działający jak środek odstraszający przed bakteriami i szkodnikami. W niektórych kiełkownikach woda jest powtórnie używana do zraszania! Przez co takie kiełki są podlewane wodą zawierającą toksyny i inhibitory, co jest zaprzeczeniem koncepcji używania czystej wody do podlewania kiełkujących nasion. Mając na uwadze to, że kiełki zawierają 80% wody, używanie czystej wody ma sens. W EasyGreen woda jest usuwana poprzez drenaż.

2. Kiełki są wrażliwe na zmiany warunków środowiskowo - klimatycznych. Na przykład w ciepłych wilgotnych miejscach takich jak Floryda, Hawaje, Brazylia, jest praktycznie niemożliwe, aby hodować nasiona metodami konwencjonalnymi, a EasyGreen daje sobie z tym doskonale radę! Ku pełnemu zadowoleniu naszych klientów.

3. Ustawienie i kontrolowanie wilgotności wewnątrz maszynki jest bardzo istotne. W Easy Green zastosowano unikatowy - 96 stopniowy zegar kontrolujący zraszanie, pozwalający hodowcy na dokładne wyregulowanie urządzenia do specyficznych, lokalnych warunków środowiskowych.

4. W przeciwieństwie do Easy Green inne automatyczne kiełkowniki nie mają wbudowany zbiornik na wodę , nie mają możliwości selekcji źródła wody. Wbudowany zbiornik na wodę nadaje się do wielu rodzajów wody zarówno wody odmineralizowanej, destylowanej czy po odwróconej osmozie , zgodnie z waszymi specjalnymi zapotrzebowaniami.

5. Zbiornik na wodę umożliwia dodawanie minerałów do wody aby polepszyć warunki wzrostu i rozwoju, np. pożywki z glonów morskich lub roztwór hydroponiczny. Żaden inny dotychczasowy system nie pozwalał na tego rodzaju ułatwienia.

6. Wbudowany zbiornik umożliwia również hodowcy na dodawanie roztworów, które pomagają w dezynfekcji kiełkowania np. nadtlenku wodoru.

7. Easy Green używa około 2,5 L wody na 24 godziny, ponieważ generuje bardzo drobne kropelki rosy. Inne kiełkowniki o automatycznej irygacji wymagają rur doprowadzających wodę i zużywają od 18-25 L wody dziennie.

8. Ziarna wykiełkowane w konwencjonalnych metodach takich jak :słoiki, torby, tace itp. wymagają ręcznego płukania od 3 do 6 razy dziennie. Easy Green przepłukuje automatycznie tyle razy w dniu ile potrzeba w całkowitym cyklu wzrostu.

9. Konwencjonalne kiełkowniki wymagają nasion uprzednio namoczonych przez 8-24 godziny, zanim zacznie się kiełkowanie. EasyGreen nie wymaga wstępnego moczenia nasion, gdyż wsypuje się je do suchego pojemnika, a urządzenie przejmuje automatyczną kontrolę nad zraszaniem, płukaniem, dotlenianiem i drenażem wody.

10. Automatyczne cykle zraszania i dotleniania zapewniają najszybsze zbiory. 15% do 40% szybciej od innych metod kiełkowania.

11. W odróżnieniu od innych automatycznych kiełkowników, Easy Green używa generatora nawilżającego. Żadnych pryszniców ani mgielników ,które się zapychają i mogą przestać pracować.

12. Niektórzy hodowcy wolą ziemię dla niektórych upraw jak trawa pszeniczna czy słonecznik na zieleninę. Inne metody uprawy wymagają gleby lub są hydroponiczne, natomiast w EasyGreen można zastosować obydwie koncepcje! Nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach w urządzeniu lub uprawie.

13. W Easy Green zastosowano pojemniki i tace zrobione z materiałów przeznaczonych do opakowywania żywności z godnie ze standardami FDA (amerykański odpowiednik Urzędu d/s Leków i Żywności). W większości innych mikrofarm używane są pojemniki ze zwykłych materiałów. Natomiast EasyGreen posiada kompletny system obecnie sprzedawany w 32 krajach, który zawiera pełną gwarancję producenta.

Zabiegi uprawowe:

I. Wyjęte do przechowywania podkiełkowane nasiona w innych, konwencjonalnych systemach np. Tupperware wymagają przełożenia do innych pojemników przystosowanych do lodówek. Natomiast nasze pojemniki wraz z kiełkami przeznaczonymi na później można bezpośrednio wstawić do lodówki.

II. W niektórych rodzajach mikrofarm używane są pojemniki owalne. W EasyGreen zostały zastosowane pojemniki prostokątne i tace pozwalające na wstawienie do lodówki podkiełkowanej części nasion, tak aby zabierały jak najmniej miejsca w lodówce.

III. W innych systemach do kiełkowania nie używa się tac a nasiona kiełkują w komorze bez dodatkowych wkładek (osobnych pojemników) przez co trzeba kiełki wyjmować i przekładać łopatką lub innym przyrządem do innych pojemników w celu wstawienia do lodówki. W systemie EasyGreen pojemniki i tace są łatwo wyjmowane i wstawiane do komory kiełkowania a to znacząco usprawnia cały proces.

IV. Easy Green ma automatyczny dezynfekujący cykl przez co łatwo jest utrzymać czystość wewnątrz urządzenia, a tylko duże fabryczne systemy mają podobne funkcje.

V. Według Dr. Ann Wigmore 5-cio dniowy cykl uprawowy dla ziaren takich roślin jak brokuł, rzodkiew, koniczyna i podobne jest idealny. Easy Green jest jedynym dostępnym na rynku systemem w skład którego wchodzi 5 pojemników umożliwiających rotacyjną wymianę, same pokazują które kiełki w którym pojemniku są gotowe do zbioru. Nie ma potrzeby pisać dat dla każdego słoika i torby.

VI. Według Dr. Willam S. Peavy, autora " Wspaniały Naturalny Ogród" kiełki potrzebują być spożyte po 5-6 dniach od rozpoczęcia kiełkowania, ponieważ później wykorzystują minerały i witaminy do własnych procesów wzrostu i rozwoju dlatego ważne jest, aby spożywać świeże kiełki, w przybliżeniu w 5 dniu hodowli. Żadna inna mikrofarma nie może dostarczać automatycznie wskazówki, w który z pojemników kiełki są w piątym dniu rozwoju.

VII. Generator nawilżający to serce tego urządzenia, wymaga napięcia 220V o częstotliwości 60 Hz i zużywa 0,55 Amp, a to jest niezmiernie małe zużycie prądu.

Modułowość – EasyGreen jest jedynym na świecie systemem pozwalającym na układanie jeden na drugim 5 lub 6 samodzielnych modułów. Można zacząć od jednego modułu i stopniowo powiększać go w miarę własnych potrzeb. Nie ma konieczności wyrzucania poprzedniego modułu i kupowania większego.

Jeśli myślicie poważnie o spożywaniu ekologicznego, zdrowego , czystego pokarmu, codziennie (dzień w dzień) z minimalnym nakładem pracy, a maksymalnym wynikiem – oto ten jedyny kiełkownik , to właśnie EasyGreen MikroFarm.

W skład zestawu wchodzi:

EasyGreen Mickrofarm [L 24" x W 18" x H 7"] , Generator mgły plus filtr, Programator czasowy, Rurka odpływowa, 5 wkładów średnich, 1 wkład duży, Instrukcja obsługi, Gwarancja 2 lata. Opcjonalnie dodatkowe wkłady średnie w cenie 140 zł.

Urządzenie można stosować oddzielnie urządzenie lub w pakietach piętrowo do rozbudowy. Dodatkowe informacje: BHZ< CENTRAKO, Centrum Biurowe i Medyczne, tel.+48 71 3984850, fax~51, EASYGREEN"MIKROFARMA I KIEŁKARKA" Bezpośredni importer, gwarancja, serwis.

Zachęcamy do odżywiania cennym chlorofilem z zielonych roślin przez cały rok z domowego ogrodu, automatycznej Mikrofarmy.

Najnowszy projekt rozpoczęcia wzrostu praktycznie każdego materiału siewnego. EasyGreen MikroFarm ™ jest gotowy, wystarczy dodać wody i nasion. Będziesz mógł kupić teraz i dostosować do Twoich potrzeb.

Polecamy i proponujemy to urządzenie produkujące żywy pokarm podnoszący witalność, w najważniejszym celu, którym jest Zdrowie Organizmu Człowieka. Zamiast korzystać z martwych pokarmów (bez energii i wartości organicznej) zachęcamy do używania mikrofarmy Easy Green dzięki której pozwalamy naszemu organizmowi przyjmować jak najlepszy żywy pokarm, a nie martwy, pozbawiony energii. Daje to wiele do myślenia, albowiem w przyrodzie każda komórka będąca jednocześnie pokarmem żyje, a nie jest martwa. Tak wiec po co nam spożywać martwe pokarmy jeżeli chcemy żyć w pełni zdrowi i mieć energię witalną w całym ciele i radość widoczną na twarzy. Do tego uczucie swobody i wolności, które jest szczęściem i maluje radosny uśmiech, albowiem najpiękniejsza twarzą, jest twarz pełna miłości.

 

 

RAW FOOD, CZYLI ŻYWY POKARM TO TEN, KTÓRY JEST NATURALNY ORGANICZNY DLA ZDROWIA CZŁOWIEKA. JEST NAJLEPSZYM POŻYWIENIEM I LEKARSTWEM W PRAKTYCE, ALBOWIEM NIE MA INWESTYCJI LEPSZEJ NIŻ WE WŁASNE ZDROWIE, A MIKROFARMA NA TO POZWALA.

 

Polecamy i Zapraszamy !

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl