Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania komplet 2 części

Dostępność: brak towaru
Cena: 75,00 zł 75.00
ilość + -sztuki
dodaj do przechowalni Zyskujesz 0 pkt [?]

Opis

Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania

komplet tom 1 i tom 2

 

Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania tom 1 to kompletna wiedza, która pozwoli Ci wydobyć swą naturalną moc uzdrawiania. Andreas Moritz udowadnia, że dobre poczucie jest nie tylko łatwe do osiągnięcia, ale stanowi nasz naturalny stan. Jak go uzyskać? Autor ujawnia najczęstsze, choć najrzadziej zauważane przyczyny chorób i starzenia się. Proponuje wartościowe i sprawdzone metody na przywracanie pełnego zdrowia. I to bez względu na wiek. Dzięki niemu poznasz starożytne sekrety. W trakcie 30 lat praktyki Moritza o ich skuteczności przekonało się już wiele osób.

Oto książka, która przeciwstawiając się medycynie głównego nurtu i wielu społecznym mitom odnośnie zdrowia, udowodniła wreszcie, że dobre samopoczucie jest nie tylko łatwe do osiągnięcia - bez względu na to jak czujemy się obecnie - ale, że jest ono naszym naturalnym stanem. W najnowszym i rozszerzonym wydaniu „Ponadczasowych tajemnic zdrowia i odmładzania" znany autor, Andreas Moritz, ujawnia najczęstsze, aczkolwiek najrzadziej zauważane przyczyny pojawiania się chorób i starzenia się. Oferuje wartościowe i sprawdzone na przestrzeni lat metody do usuwania pierwotnych przyczyn niedomagań i przywracania pełnego zdrowia i witalności, bez względu na wiek.
Podczas gdy większość lekarzy stara się stłumić objawy chorobowe, co w efekcie zabija więcej osób niż rak czy choroby serca, nie mają oni wystarczającej wiedzy na temat tego, w jaki sposób włączyć umysł i ciało do procesu faktycznego uzdrowienia całej osoby. Bazująca na 35-ciu latach badań medycznych oraz na cennym doświadczeniu praktycznym z wyleczenia tysięcy osób na całym świecie, książka „Ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania" ujawnia kompletną wiedzę, którą powinieneś przyswoić, aby wyzwolić swoją naturalną moc uzdrawiania uśpioną w twoim ciele.Być może zastanawiasz się, w jakiż to sposób jedna książka potrafi dokonać aż tyle? Istnieje przecież wiele książek o zdrowiu lecz ich rady są dobre jedynie na papierze. Jednakże odpowiedź jest prosta: „Ponadczasowe tajemnice.. ."dają głębię zrozumienia i perspektywę, dzięki którym rzeczywiście przejmiesz odpowiedzialność za twoje ciało i umysł oraz ujawniają setki kontrowersyjnych, lecz niezwykle praktycznych sekretów, które autentycznie wyzwolą w tobie zdrowie, dobre samopoczucie i przyspieszą uzdrowienie.
Poznasz mało znane starożytne sekrety, stosowane z powodzeniem od tysięcy lat!
Dodatkowo odkryjesz nowe tajemnice, które zostały zbadane i udokumentowane przez czołowe światowe autorytety nauki głównego nurtu, ale także przez alternatywnych praktyków. Najważniejsze jednak, że otrzymasz recepty/wskazówki, które okazały się niezawodne dla każdej z tysięcy osób, które Andreas Moritz wyleczył w trakcie ponad 30 lat praktyki z pacjentami.
Bez względu na to, w jakim stanie jest obecnie twoje zdrowie, mnóstwo nowych wskazówek, przełomowych momentów, kiedy wykrzykniesz„acha!", zabiegów oraz odkryć, które poczynisz czytając „Ponadczasowe tajemnice...", na pewno pozwoli ci szybko odzyskać najradośniejszą i najcenniejszą rzecz, jaką możesz posiadać - własne zdrowie. Istotne jest także, że wszystko zostanie wyjaśnione prostym językiem z dokładnymi instrukcjami, jak krok po kroku zastosować wskazówki, abyś nie musiał nawet przez chwilę zgadywać co dalej. Tym samym uzyskasz możliwość życia w poczuciu odmłodzenia, równowagi i radości, i to już od pierwszych stron tej książki.
Nie bez powodu znaczna liczba lekarzy, pielęgniarek, pacjentów i osób dbających o zdrowie nazwała tę książkę „Biblią dobrego zdrowia". Zachęcam Cię zatem do wypróbowania „Ponadczasowych tajemnic". Może się okazać, że będzie to dla Ciebie najbardziej uniwersalny i odmieniający życie poradnik, jaki kiedykolwiek przeczytałeś.

 

FRAGMENT KSIĄŻKI:

Dobre zdrowie jest najcenniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek możesz posiąść. Ta prawda odnosi się w takim samym stopniu do noworodka, jak i starca; tak do matki jak i do lekarza; zarówno do przeciętnej osoby z ulicy, jak i do prezydenta kraju. Gdy tylko nasze ciało zaczyna chorować lub nie funkcjonuje tak jak powinno, możemy zacząć odczuwać dyskomfort, strach lub popaść w depresję, które można usunąć jedynie dzięki przywróceniu zdrowia i sił witalnych. Aby czuć się dobrze w swoim ciele i w otaczającej rzeczywistości, musisz uleczyć wszelkie choroby, które odczuwasz. Tak naprawdę jesteś w stanie uleczyć się sam. Stan twojego zdrowia jest jedynie odzwierciedleniem tego, w jaki sposób postrzegasz siebie i swoje otoczenie. W naturalny przenosi to odpowiedzialność za twoje własne dobre samopoczucie tam, gdzie a inna ona być - w twoje własne ręce. Gdy tylko osiągniesz stan pełnego zdrowia, nie tylko poczujesz się dobrze. Poczujesz także, może po raz pierwszy w życiu, że żyjesz pełnia życia. Ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania pomogą uwolnić drzemiącą w tobie niezmierzoną moc uzdrawiania i przywrócić równowagę we wszystkich aspektach rafa. umysłu i ducha. Zdolność wykorzystania własnych mocy uzdrawiania stworzy stałe poczucie komfortu, lub stanu ciągłego szczęścia, które jest podstawą dla kreatywności sukcesu i zadowolenia z życia. Gdy zaczynamy chorować lub gdy nasze ciało zaczyna nienaturalnie szybko starzec się, możemy skłaniać się do szukania środka obiecującego natychmiastową poprawę sytuacji. W dzisiejszych czasach istnieją leki lub terapie dla prawie każdej choroby. Wmawia się nam, że jeśli tylko stłumimy lub wyeliminujemy objawy choroby, takie jak ból, to w ten sposób pozbyliśmy się choroby. To niczym nieuzasadnione przekonanie wydaje się być zakorzenione w naszych umysłach. We wpajaniu nam takiego myślenia ów na rolę odgrywa przemysł medyczny, oferując nam niemal wyłącznie leczenie skoncentrowane na objawach. Oczywiście, nasza własna niecierpliwość w dążeniu do zdrowia czyni nas doskonałymi kandydatami do korzystania z szybko działających

 

Ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania tom 2, to lektura, która powinna przyciągnąć uwagę każdej osoby dbającej o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i młody wygląd. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu dobrej kondycji przez długie lata, musisz stosować się do kilku naczelnych zasad, pamiętając o nich podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Wszelkie szczegółowe wskazówki znajdziesz w tej wyjątkowej książce, która jest prawdziwym almanachem wiedzy o zdrowiu i witalności dla osób w każdym wieku.

 

FRAGMENT KSIĄŻKI: 

 

Jeszcze niecałe sto lat temu choroby serca były rzadkością. Dziś zabijają one więcej ludzi w krajach wysoko rozwiniętych niż wszystkie inne przyczyny zgonów razem wzięte, za wyjątkiem chorób jatrogennych (spowodowanych przez lekarzy - więcej na ten temat w rozdziale 14). Według Dziennika Medycznego Nowej Anglii (New England Journal of Medicine), nagłe zatrzymanie krążenia jest przyczyną 350.000 do 450.000 zgonów rocznie w Stanach Zjednoczonych (czyli ponad 1.000 na dzień) i jest odpowiedzialne za ponad połowę wszystkich zgonów przypisywanych chorobie układu krążenia. Corocznie 865.000 Amerykanów przechodzi zawał. Do 2004 roku łącznie 7,8 min osób w USA miało zawał.Bezpośredni i pośredni koszt związany z chorobą wieńcową (koszty leczenia i spadek wydajności) wyniósł około 133 miliardów dolarów w 2004 roku. A najnowsze badania stwierdzają, że 85% osób powyżej 50 roku życia i 71% osób powyżej 40 roku życia ma już blokady tętnic! Chociaż umiejętność rozpoznawania pacjentów, którzy mają wysokie ryzyko nagłego zatrzymania krążenia znacznie się poprawiła w ciągu ostatnich dwudziestu lat, to i tak 90% nagłych zgonów z przyczyn sercowych dotyczy pacjentów bez rozpoznanych czynników ryzyka. Wiadomo, że większość nagłych zgonów na serce stanowią osoby, które wcześniej miały chorobę wieńcową. Jednak zatrzymanie akcji serca jest pierwszym objawem problemu u 50% pacjentów. Najczęstszą przyczyną nagłego zatrzymania krążenia jest zawał serca, gdy dochodzi do nieregularnego bicia serca, a następnie do zatrzymania pracy tego organu. W kilku krajach uprzemysłowionych, śmiertelność na zawały serca nieznacznie spadła z powodu przełomowych zmian w dbaniu o zdrowie serca w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Zmiany te obejmują: nowe leki, operacje bajpasów i angioplastykę. Ale „beneficjenci" tego rodzaju opieki muszą żyć z nieoczekiwanymi, często katastrofalnymi konsekwencjami; ich uszkodzone serce ciągle bije, ale nie wystarczająco silnie, by mogli cieszyć się przyzwoitą jakością życia. Wielu wolałoby umrzeć szybko, zamiast cierpieć powolną i męczeńską śmierć.
Niezamierzonym skutkiem tej lepszej opieki kardiologicznej jest bezprecedensowy wzrost ilości przypadków wyniszczającej choroby zwanej przewlekłą niewydolnością serca, którą można już określić mianem epidemii. Niewydolność serca jest opisywana jako stopniowe zmniejszanie się mocy serca, aby pompować krew i dostarczać organizmowi tlen. „Niewydolność serca jest produktem ubocznym naszego sukcesu w leczeniu chorób serca i nadciśnienia tętniczego", powiedział doktor Michael Bristow z Uniwersytetu Kolorado. Leczenie objawów choroby serca i nadciśnienia, zamiast dotrzeć do ich przyczyny, doprowadziło do jeszcze większych trudności i cierpienia niż oczekiwano. Wyzwaniem naszych czasów jest zastosowanie bardziej holistycznego podejścia do przyczyn tej najbardziej zabójczej z chorób współczesnego świata i zastosowanie naturalnych metod przywracania właściwego funkcjonowania serca szybko, na stałe i bez skutków ubocznych. - fragment książki Tajemnice zdrowia i uzdrawiania.

Opinie o produkcie (1)

18 listopada 2021

Super książka, warto wiedzieć to,o czym wcześniej nie mieliśmy zielonego pojęcia. Nie miałem pojęcia wielu rzeczach , o których dowiedziałem się z tych książek. Dla chcących żyć w zdrowiu i bez lekarza i piguł, szczerze polecam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl