Zwycięstwo nad Rakiem cz. 1 i 2 / Dr med. M.Rath, A Niedzwiedzki/a

Dostępność: brak towaru
Cena: 62,00 zł 62.00
ilość + -sztuki
dodaj do przechowalni Zyskujesz 0 pkt [?]

Opis

 

Zwycięstwo nad rakiem cz. 1 i 2

 

 

1. Niewyobrażalne stało się możliwe

2. Poznawanie historii i budowanie przyszłośc

 

Dr med. Matthias Rath, Dr med. Aleksandra Niedzwiedzki 

 

 

Wydawnictwo: Dr. Rath Education Services B.V.

 

Zwycięstwo nad rakiem cz. 1 zawiera odpowiedzi na pytania:

  • Dlaczego chemoterapia i radioterapia nie okazały się skuteczne w opanowaniu epidemii raka
  • Jak komórki nowotworowe wykorzystując naturalne procesy fizjologiczne organizmu prowadzą do ciągłego niszczenia otaczaj¹cej je tkanki łącznej w celu rozprzestrzeniania siê i inwazji do innych organów.
  • Jak mikroelementy mogą naturalnie kontrolować główne mechanizmy rozwoju raka
  • Otwarcie nowego kierunku terapii raka; zastąpienie ‘toksycznej interwencji’ przez ‘biologiczną regulację.

Niewyobrażalne stało się możliwe


Istotnie, odniesienie przez ludzkość „zwycięstwa nad rakiem" nie wymaga wynalezienia supernowoczesnych sposobów leczenia. Zdecydowany postęp w skutecznej profilaktyce, kontroli i ostatecznej eliminacji raka oparty jest na nowym zrozumieniu decydującej roli mikroelementów w tym procesie.

Niedostateczne zrozumienie zasadniczej roli mikroelementów w kontroli raka, nie wspominając o ich znaczeniu w powstrzymaniu epidemii nowotworowej, nie jest dziełem przypadku. Wiedza ta była świadomie lekceważona i utrzymywana w tajemnicy z korzyścią dla farmaceutycznego lobby inwestycyjnego.

Generalnie, choroby są wykorzystywane przez biznes farmaceutyczny jako platforma rynkowa dla produkowanych i patentowanych przez ten biznes leków. W przypadku nowotworów na uwagę zasługuje jeszcze jeden, wyjątkowo odrażający aspekt. Zdiagnozowanie raka w powszechnej opinii odbierane jest jako wyrok śmierci. Nie jest to dziełem przypadku. Pojawiający się przy takiej diagnozie strach przed śmiercią sprawia, że miliony pacjentów cierpiących na raka są w stanie poddać się dosłownie każdemu zabiegowi, nawet najbardziej dyskusyjnemu, łącznie z wysoce toksyczną chemioterapią.

Przedstawiony w książce raport obali ten mit i, tym samym, umożliwi ludziom uwolnienie się od fatalnej zależności od farmaceutycznego „biznesu chorobowego".
Zwycięstwo nad rakiem stanowi jeden z wielkich przełomów w historii medycyny. Sto pięćdziesiąt lat temu Ludwik Pasteur odkrył, że mikroorganizmy są przyczyną chorób zakaźnych, torując w ten sposób drogę do opanowania wielu nawiedzających ludzkość epidemii. Jego teorie zaakceptowano dopiero ćwierć wieku później.
O tej przykrej zależności wspominał już Artur Schopenhauer, pisząc, że „każda prawda przechodzi trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, następnie gorliwie zwalczana, ostatecznie zaś akceptowana jako coś oczywistego".

Kluczowych dla zwycięstwa w walce z rakiem odkryć dokonano już ponad dwadzieścia lat temu. Nasze ówczesne wysiłki, mające na celu przekonanie wielkich koncernów farmaceutycznych do poświęcenia się zadaniu eliminacji epidemii raka, okazały się bezowocne. Z dzisiejszej perspektywy taki obrót spraw nie wydaje się dziwny: odkrycia te zagrażały bowiem wartemu miliardy dolarów rynkowi leków stosowanych w chemioterapii. Nie poddaliśmy się jednak, choć założenie w Kalifornii własnego instytutu badawczego i uruchomienie kompleksowego projektu badań nad rakiem (1999) zajęło nam około dekady.

Do końca roku 2001 uzyskaliśmy pierwsze dowody na to, że kluczowe dla postępu raka mechanizmy można kontrolować za pomocą środków naturalnych. Postanowiliśmy podzielić się tą zbawienną wiedzą ze światem. 8 marca 2002 roku ogłosiliśmy nasze przełomowe odkrycie medyczne na łamach USA Today -największej gazety świata. Być może znaczenie tego odkrycia dla zdrowia ludzkiego najlepiej obrazuje zaciekła reakcja zwolenników statusu quo. W ciągu ostatnich dziesięciu lat lobby farmaceutyczne złożyło ponad 100 daremnych pozwów przeciwko opisywanemu przełomowi. Publikacja tej książki pokazuje, że racja leży po naszej stronie.

Niniejsza książka umożliwi milionom ludzi podjęcie działań na rzecz ukrócenia wyniszczającej zależności od grup interesów ekonomicznych, od stu lat przedkładających zyski ponad ludzkie życie.

Książka ta ma na celu przełamanie psychologicznej zależności ludzkości od biznesu inwestycyjnego, czerpiącego korzyści z epidemii nowotworowej. Mamy nadzieję, że zainspiruje ona podobne przełomy w walce z innymi chorobami i przyczyni się do powstania nowego, niezależnego, globalnego modelu służby zdrowia, która będzie działać w najlepiej pojętym interesie miliardów ludzi żyjących dzisiaj, a także w interesie przyszłych pokoleń

Santa Clara, California, Jesień 2011
Matthias Rath i Aleksandra Niedzwiecki

Spis treści

Wstęp...................... 9

Rozdział I .............. 17 Fakty, których nie da się dłużej lekceważyć

Rozdział II ..............45 Przełom w naturalnych metodach leczenia raka

Rozdział III .......... 109 Fakty nieodwracalnie zmieniające oblicze walki z rakiem

Aneks . .................177

Zwycięstwo nad rakiem cz. 2

  • Aktualna epidemia raka jest wynikiem biznesowego modelu przemysłu farmaceutycznego, którego korzyści ekonomicznie związane są z utrzymaniem i rozwojem chorób, a nie z ich zwalczaniem
  • Ciemne karty historii tych grup interesów, przypominają nam konsekwencje, jakie poniosła ludzkość w XX wieku z ich działalności stawiającej 'profit ponad życie'
  • Jak my możemy bronić naszego zdrowia

Poznawanie historii, budowanie przyszłości

Książka "Zwycięstwo nad rakiem" stanowi przełom w zrozumieniu raka i przedstawia dokumentację odkrycia naukowego, które otwiera realną szansę naturalnej kontroli tej, do tej pory niepokonanej choroby.


Napisana wspólnie przez lekarza i naukowca Dr. Ratha - odkrywcy tego nowego kierunku w walce z rakiem i biochemika Dr. Niedzwiecki - kierującej badaniami naukowymi w tej dziedzinie, publikacja ta w sposób prosty i przystępny dla laika przedstawia całkowicie nowy kierunek w walce z rakiem i naukowe dowody skuteczności naturalnej synergii mikroelementów w hamowaniu kluczowych mechanizmów raka. Po jej przeczytaniu staje się dla nas jasne, dlaczego niektóre organy są bardziej niż inne podatne na rozwój raka. Jednocześnie odpowiada ona na pytanie stawiane przez wszystkich, dlaczego ten - dla milionów ludzi rozstrzygający - przełom w badaniach nad rakiem jest tak sukcesywnie zwalczany.

 

Opinie o produkcie (3)

12 września 2019

Z opisu tej publikacji wynika ,iż wiadomo jak zahamować destrukcyjne działania raka. Tylko co z tego tytułu lepiej dla chorych -kompletnie nic.Ponadto jeżeli by faktycznie tak było jak przedstawione to w książce w gestii przełomu w zwalczeniu tej strasznej choroby -to na pewno znalazłby się bogaty multimiliarder ,który by nie pożałował swojej fortuny aby sfinansować te rewelacje i wyprodukować antidotum na raka ,a potem czerpać z tego korzyści.

4 marca 2022

@xyz Może bardziej się opłaca czerpanie zysków z chemioterapii i innych standardowych metod leczenia nowotworu? I może nie wszystkim multimiliarderom zależy na zdrowiu ludzi?

4 marca 2022

PS Więcej kasy się zbija na leczeniu ludzi, niż ich WYLECZENIU.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl