Ozonator jak działa? 

Generator ozonu to nic innego jak oczyszczanie powietrza, wody czy żywności aktywnym tlenem. Jest to sterylizacja, która ma silne właściwości bakteriobójcze czy grzybobójcze. Ozon jest substancją naturalną, rozpuszcza się w wodzie i dotlenia ją, usuwając zanieczyszczenia. Ozonowanie nie wpływa szkodliwie na smak czy jakość. Używanie ozonatorów ma więc pozytywny wpływ na nasze zdrowie, dzięki eliminowaniu szkodliwych mikroorganizmów i bakterii.

Rodzaje generatorów ozonu 

Na rynku możemy znaleźć różne rodzaje ozonatorów, w zależności od ich zastosowania. Ozonator wody sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy oczyścić wodę np. w oczyszczalniach, basenach czy domach. Ozonator wody pitnej sprawi, że woda będzie czysta i bezpieczna do spożycia. Szczególnie jest to przydatne w miejscach, gdzie mamy wątpliwości co do jakości wody. W ofercie dostępne są również ozonatory do żywności, które pozwalają oczyścić warzywa i owoce dzięki kąpieli wodnej. Ozonator do owoców i warzyw oczyści je z bakterii, grzybów i przede wszystkim z pestycydów. Często wykorzystywanym urządzeniem jest również ozonator powietrza, który skutecznie usuwa zapachy, bakterie i alergeny. Świetnie sprawdzi się do odświeżenia mieszkania czy w biurze.

Vita-My

Generator Ozonu - Ozonator Vita-My

Generator Ozonu - Ozonator Vita-My
Generator Ozonu - Ozonator Vita-My

Wielofunkcyjny aparat do ozonowania powietrza, wody i żywności, który w naturalny sposób dezynfekuje, oczyszcza i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Dostępność: brak informacji

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

395,00 zł

sztuki
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl