Firma, Kontakt
 
 
Działalność firmy składa się z poszczególnych jednostek, które stabilnie funkcjonują na terenie województw Polski południowo - zachodniej z zasięgiem sprzedaży na terenie kraju i zagranicy.
 
       
 
 
 
 
Działalność gospodarcza w budynku CENTRAKO powstała w 1998 roku. W pierwszej dekadzie działalności nastawiona była na wynajem lokali biurowych, mieszkań prywatnych oraz budynku dla przychodni  prywatnej, która działa na terenie Oleśnicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży handlowej oraz usługowej z klientem Firma osiągnęła główny priorytet - solidną i rzetelną obsługę.
 
 
 
 
Następnym krokiem była obecnie wspierana zasada zdrowego stylu życia i ekologicznego odżywiania co zaowocowało w 2007 roku wejściem na rynek handlu detalicznego wyciskarek oraz pras do sków jak również różnego typu akcesoriami pozwalającymi czerpać to co najlepsze z natury przy zachowaniu jak najwyższej jakości.
 
 


 


Pierwszą z działalności jest DOM HANDLOWY, który powstał w 1992 roku na terenie Oleśnicy i jego głównym zadaniem był handel detaliczny oraz hurtowy artykułami spożywczymi i przemysłowymi pochodzenia krajowego i zagranicznego. W późniejszym czasie Firma weszła na rynek nieruchomości wkupując i wynajmując różne obiekty na terenie miasta Oleśnicy.

 


Kolejnym krokiem było otwarcie drugiego oddziału firmy w roku 1996 na terenie miasta Lubina pod nazwą DOM TOWAROWY. Jej głównym zadaniem był  handel hurtowy i detaliczny artykułami spożywczymi i przemysłowymi, a także wynajem nieruchomości własnych i dzierżawionych oraz usługami remontowo - montażowymi.

 
 
Niezależną filią powstałą w 2002 roku jest prowadzenie działalności rolniczej o profilu ekologicznej produkcji roślinnej i zachowawcą wolnościową hodowlą koników polskich. W ramach jej działalności został wprowadzony projekt rolno-środowiskowy gospodarstwa ekologicznego z produkcją ekstensywną, promującego zdrową żywność wolną od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i pestycydów szeroko stosowanych w intensywnym rolnictwie. Zdajemy sobie sprawę z wartości jaką ma dla człowieka naturalna, nieprzetworzona i niemodyfikowana zdrowa żywność, która jest tak powszechnie dziś nazywana jako ekologiczna i coraz częściej nabywana. 
 
 


 
Poprzez naszą działalność w postaci sprzedaży wyciskarek oraz pras do soków, a także ekologiczne gospodarstwa chcemy wspierać zdrowy styl życia poparty odpowiednim sposobem odżywiania składającym się z naturalnych produktów, który pozwala cieszyć się świetnym zdrowiem przez całe życie.

 

 


 

 

Naszą działalność poprzez stronę internetową rozpoczęliśmy w 2008 roku. Przez kilka lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję w kraju lidera na rynku lokalnym, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2010 roku uruchomiliśmy nasz  sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Zaufaliśmy platformie internetowej,dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 


 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez
formularz kontaktowy, pod adresem e-mail lub telefonicznie pod podanym numerem.

 


Biuro Handlowe

Salon Sprzedaży

CENTRAKO [ BHZ - Biuro Handlu Zagranicznego ]
Centrum Biurowe i Medyczne
ul. Mickiewicza 3, 56 - 400 Oleśnica, woj. dolnośląskie
tel: +48 731330330, 71 3984850, fax: +48 71 3984851
e-mail: wyciskarki@energiazdrowia.pl

Nazwa firmy:
Dom Towarowy Zborowski Wojciech
Gręboszów Sułoszów 8a, 46-146 Domaszowice, woj. opolskie
nr. Konta Bankowego: 17 1140 2004 0000 3402 7559 1896
NIP: 911-001-19-95, REGON: 390590953

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl