Wszystko w życiu ma znaczenie: nauka, medycyna i polityka w świetle fizyki kwantowej - Folder 0

 [ Farmakologiczne  substancje chemiczne, w określonych sytuacjach mają wpływ na organizm, chemicznymi i biologicznymi mechanizmami działania, z reakcjami i możliwościami zastosowań praktycznych w celu leczenia chorób lub ich zapobiegania, ale i działaniach ubocznych mogących zagrażać życiu i zdrowiu objawami kolejnych chorób. ]

 

„Każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu”

 

 Jeżeli dociera do ludzkiego umysłu to zdanie, które codziennie jest powtarzane w mediach to wiesz, że takie produkty nie są lekiem, bo nazwa leku wskazuje na leczenie, a nie zagrażanie życiu i zdrowiu, lub po których są rozłożone czasie skutki uboczne w postaci innych dolegliwości   i różnych chorób .

 

Prekursor współczesnej medycyny Hipokrates twierdził, że „Pożywnie jest lekiem i lek pożywieniem”

 

Badania fizyki kwantowej wyjaśniły naukowcom, że każda materia stała, ciekła, gazowa i plazma jest energią kwantów pola elektromagnetycznego  emitującego i absorbującego o różnej częstotliwości i prędkości fale światła (widzialnego i niewidzialnego).   Poszczególne energie ułożone są według złotej proporcji i wzory dwunastościanu w pięciościanie tworząc struktury DNA. Ponadto każda materia jak również biologicznie żywe organizmy mają zapisaną informację o sobie i otoczeniu oraz środowisku. Jakość środowiska naturalnego bezpośrednio wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, jak również relacja z ludźmi oparta na miłości czy jej braku i rodzaju emocji pozytywne czy negatywne, ilość snu, właściwe odżywianie niezbędne komórkom organizmu, a nie pochodzące z nawyków i niewiedzy.

 

Rozumiejąc w pełni fizykę kwantową wszystko co żywe biologicznie i nieożywione ma z sobą związek.  

Nie tylko człowiek, ale również zwierzęta, rośliny, ziemia, powietrze i woda oraz gwiazdy są żywymi organizmami wzajemnie od siebie zależnymi , gdzie w jakich warunkach geograficznych i środowiskowych żyje człowiek i czym się odżywia takie staje się jego ciało i jego stan zdrowia.  

 

Żywność która leczy - wartościowe posiłki 

 

Wszystko co człowiek przyjmuje do organizmu powinno być zdrowe i wartościowe oraz świeże.

Dlatego polecamy to co w pożywieniu jest najcenniejsze do odżywiania komórek organizmu, bo od nich zależy podstawowa odporność oprócz środowiska na chorobę, ilość energii i zdrowie człowieka.    

Soki z roślin, które są wytłoczone specjalnymi   polecanymi wyciskarkami zachowują żywą energię jako bio-fotony i dostarczone do komórek wraz z zawartymi w sokach witaminami, mikroelementami,    kwasami i tłuszczami są im najbardziej odżywcze potrzebne.   Oferta :   www.energiazdrowia.pl

 

Również dla zdrowia ważne jest stosowanie bezpośrednio na skórę ciała, która też jest biologicznie żywym organizmem z tkanką składającą się z komórek – tylko tego co nadaje się też do jedzenia, bo to są te same komórki , które karmimy od wewnątrz .   Dlatego kosmetyk powinien być jak pokarm.  

 

Dla organizmów żywych, jakim jest też człowiek przeznaczone jest pożywienie organicznie, albowiem budowa anatomiczna człowieka jest przeznaczona głownie do odżywiania się produktami roślinnymi. Naturalnie nie jest on wyposażony w pazury do zabijania zwierząt i kły do rozszarpywania mięsa oraz ma naturalne opory psychiczne przed samodzielnym zabijaniem i spożywaniem martwego pokarmu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ważne jest spożywanie produktów  ekologicznych bez polepszaczy i środków chemicznych, bo tylko naturalne produkty niemodyfikowane genetycznie są odpowiednie dla genów organizmów żywych.

 

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

 

W czasach najnowszych osiągnięć   naukowych twierdzenie to zyskało na wartości, bo dzięki poznaniu ciała ludzkiego i materii wszechświata, w której wszystko jest energią kwantów elektromagnetycznych o różnej częstotliwości falowej fotonów światła zawierających informację   każdej cząstki i miejsca w czasie oraz emitują i absorbują energię zewnętrzną jest dowód na temat istnienia ciała fizycznego i duchowego, gdzie medycyna i biologia spotyka się fizyką i matematyką oraz duchowością i boską doskonałością stworzenia w harmonii i równowadze i kreacji świata.    

 

Cudowne ludzkie zdolności wpływania mocą myśli materię są widoczne na poziomie strukturalnym.

Wpływ modlitwy na materię został naukowo udowodniony przez Masuro Emoto, który udowodnił  jak wygląda struktura zamrożonej wody przed działaniem modlitwy i po modlitwie, co przedstawione jest na zdjęciach mikroskopowych poniżej kolejno w pierwszym rzędzie, w którym następujące fotografie przedstawiają strukturę wody pod wpływem muzyki heavy metalowej i symfonicznej.

W drugim rzędzie oddziaływanie energetyczne na materię słowem złość i miłość oraz osoba Adolf Hitler i Matka Teresa. To doskonale pokazuje jak należy zważać na jakość swych myśli, slow i czynów, które są zapisywane ciągle materii wszechświata i polu energoinformacyjnym w przestrzeni.  

 

 

 

Dlatego zarówno duchowo i naukowo potwierdzić już można wiele prawd rządzących światem   wyjaśniając naturę ziemi zależną od postępowania człowieka, który sam jest źródłem programowania rzeczywistości wokół i następujących wydarzeń. Gdy nazbiera się w przestrzeni zbyt dużo negatywnej energii doprowadza to do krytycznego momentu uwolnienia się jej w określony sposób powodując tragiczne wydarzenia w określonych zbiegach okoliczności w połączeniu z anomaliami pogodowymi, aż  w pewnym momencie   wyrówna się   napięcie elektromagnetyczne w przestrzeni i zapanuje równowaga poprzez spójność w działań opartych na życiu człowieka w symbiozie z przyrodą. W tym  szczególnie ważną jest kwestia wpływu człowieka na jakość życia przez ilość wysłanej energii miłości.

 

Moc modlitwy, święcenie wody i pokarmów i oczyszczające błogosławieństwa pokarmów przed spożywaniem mają teraz również naukowy sens. Natomiast energia miłości, jest najważniejszą, bo  prowadzi rozwój ludzkości drogą mądrości, w prawdzie, jedności i wolności. Wiedząc, że zarówno myśl, słowo i czyn oraz materia są falami elektromagnetycznymi różnej częstotliwości i gęstości  wyjaśnia to jak wiara czyni cuda i jak informacja jest zapisywana w materii. Tak działa też homeopatia

 

We współczesnych doświadczeniach naukowych i praktykach duchowych, wiele zostało wyjaśnione i  z powrotem jest jednym i tym samym, czyli tą samą elektromagnetyczną energią. Dlatego więc

odrzucanie wiedzy naukowej od duchowej jest niezrozumieniem, a jakiekolwiek spory są niewiedzą,  gdy   mówi się o tym samym w skrajny sposób bez świadomości, że materia jest duchowa, a duchowość w każdej materii, zgodnie z zasadą boskiej świadomość, która jest zapisana wszędzie.  

 

Wiedza ta jest ważna również szczególne dla osób działających w służbach zawodowych, społecznych politycznych i medialnych, bo każda myśl i wypowiedziane słowo nieoparte na prawdzie i uczciwości  tworzy iluzję rzeczywistości zostawiając ślad w komórkach organizmu, które mogą ulec chorobom. Ponadto w polach energoinformacyjnych przestrzeni, powstaje kwantowy zapis elektromagnetyczny niezgodny z obrazem rzeczywistości w wyniku czego wpływa on na dysharmonię w przestrzeni odbieraną również przez ludzką podświadomość, co może objawiać się złym samopoczuciem i niezadowoleniem  oraz powodując powstawanie napięć i negatywnych emocji, często jeszcze dodatkowo przedstawianych w tej formie przez komentatorów dla wywołania energii strachu i lęku, które są niszczą poczucie bezpieczeństwa, spokoju, a nade przeciwdziałają rozkwitu energii miłości.

 

 Źródłem tworzenia dysharmonii są wszelkie nieprawidłowości również takie jak mylne oceny, błędne opinie, nierzetelne przedstawianie relacji, dorabianie teorii do faktów zamiast ich przedstawiania, niedorzeczne komentarze dotyczące nawet relacji o pogodzie, czy jest ona dobra czy zła, gdzie pojęcie to jest względne w zależności od zapotrzebowania w danym czasie i na danym terenie dla prawidło0wego funkcjonowania przyrody do wzrostu roślin, od której życie człowieka zależy.

       

Dlatego w dobie postępu technicznego i technologicznego oraz stopnia rozwoju nauki jednoznaczne staje się stwierdzenie, że podchodząc do życia człowieka na ziemi w sposób naukowy nie można rozdzielić przyczyny jego jakości życia w zdrowiu od jego miejsca wśród przyrody, wzajemnych relacji z ludźmi, fauna i florą oraz rodzaju myśli, wypowiadanych słów i fizycznych działań, które oparte ma miłości, tworzą nową cywilizację - cywilizację miłości i mądrości, z których wywodzi się prawda, jedność, uczciwość, sprawiedliwość, wolność, bezpieczeństwo, radość , szczęśliwość i zdrowie, które prowadzą ludzkość drogą zaangażowaną w ciągły rozwój świadomości na coraz większym poziomie.

 

Zdrowe społeczeństwo jest siłą państwa

 

Podchodząc do zdrowego życia człowieka opartego na wiedzy z wielu dziedzin naukowych

i duchowych oraz wdrażając podstawowe zasady życia z miłością, mądrością oraz zaangażowaniem rozwiązują one największe problemy społeczne, finansowe oraz polityczne państwa, albowiem w zdrowym społeczeństwie i narodzie, który jest silnie z nim związany przez własność siedliskową nie ma problemów z utrzymaniem coraz bardziej chorego społeczeństwa niedochodową służbą zdrowia.        

W przyszłości należy dzieci i dorosłych edukować od podstaw na temat wiedzy o zdrowym życiu, bo z obecną sytuacją chorób w społeczeństwie nie poradzi się rosnącymi wydatkami na służbę zdrowia.

 

Postępując w życiu w sposób pełen mądrości i miłości z dbaniem o siebie i środowisko , które posiada naturalne warunki biologiczne do utrzymania człowieka w zdrowiu i życie z równowagą w harmonii z otoczeniem zapewnia silna stabilizację bytową ludności i państwa, które składa się z jakości narodu.

 

 

 

         

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl