Jonizatory wody i powietrza

Jakość powietrza i wody obecnie pozostawia wiele do życzenia, dlatego też oczyszczanie powietrza, jonizacja i ozonowanie stały się coraz bardziej powszechnymi praktykami w domach mieszkalnych, ale i biurach. Od jakości powietrza i wody zależy nasze zdrowie i samopoczucie. Jonizator ma na celu oczyszczenie powietrza w pomieszczeniach. Jonizator to generator jonów ujemnych - wzbogaca o te jony powietrze lub wodę, które na terenach miejskich i w zamkniętych pomieszczeniach z urządzeniami elektronicznymi cechują się właśnie ich niedoborem.

Zjonizowane powietrze a zdrowie 

Jonizator powietrza pozwala skutecznie oczyścić powietrze. Usuwa kurz i roztocza, a także ogranicza rozwój bakterii i wirusów, które znajdują się w pomieszczeniu. Sprawdzi się więc idealnie dla osób cierpiących na alergię. Jonizator powietrza pozytywnie oddziałuje na koncentrację i regeneracje. Pochłania również szkodliwe promieniowanie, które wytwarzają monitory komputerowe.


Urządzenie do jonizacji wody 


Jonizator wody jest bardzo przydatny w użytku domowym. Pozwala wytworzyć wodę alkaliczną, która odkwasza organizm i lepiej nawadnia. Oczyszczanie wody za pomocą jonizatora pozwala wyeliminować szkodliwe substancje tj. chlor, siarczany czy fluor. Regularne picie wody alkalicznej pozwala wyeliminować wiele chorób, poprawia samopoczucie, a także wpływa na lepsze funkcjonowanie organizmu. Jaki jonizator do wody wybrać? Wypróbuj urządzenia marki Aquator.

Jonizatory wody i powietrza

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl