Aktywny Kubek Active Water

Dostępność: brak towaru
Cena: 289,00 zł 289.00
ilość + -sztuki
dodaj do przechowalni Zyskujesz 20 pkt [?]

Opis

Aktywny Kubek Active Water

Active Water Technology

 

 

 

 

 

 

Aktywny Kubek Active Water Active Water Technology

Przedstatwiamy Aktywny Kubek, który zmienia zaburzoną strukturę wody w wodę wzorcową, o idealnej strukturze heksagonalnej. Zastosowanie Aktywnego Kubka jest niewyobrażalne począwszy od zbawiennego wpływy na nasz organizm po fantastyczny wpływ na rośliny. Technologia Active Water posiada szeroki zakres zastosowań w codziennym zyciu i róznych dziedzin naszego życia.

 

 

  • Innowacyjny aktywny kubek zmieniający wodę z kranu w wodę wzorcową - nadaje pierwotną strukturę
  •  Technologia Active Water została opracowana w Polsce z wykorzystaniem badań Masaru Emoto z Japonii, jednego z największych autorytetów w dziedzinie wody
  • Kubek zmienia strukturę wody na najbardziej dla nas korzystną, strukturę heksagonalną, pozwalającą wypierać toksyny z organizmu
  • Naprawa struktury wody w ciągu 5 sekund od wlania jej do kubka
                                                                               

 

 

                                                                                                                               

TECHNOLOGIA ACTIVE WATER

  • Kubek Aktywny działa poprzez zastosowanie Technologii ACTIVE WATER. Wykorzystuje w pełni energię natury, oddziałując specjalnie opracowaną wodą wzorcową, znajdującą się wewnątrz podwójnych ścianek na jego zawartość. Kubek aktywuje (zmienia strukturę) wszelkiego rodzaju płyny, które zostaną do niego wlane. Zalecany jest w szczególności do picia wody. Czas potrzebny do aktywacji to kilka sekund.

 

NIEZWYKŁY ROZPUSZCZALNIK

• Woda o prawidłowej strukturze jest niezwykle skutecznym rozpuszczalnikiem, co powoduje m. in. rozpuszczenie kamienia w instalacjach wodnych, i w czajniku a w przypadku parzenia ziół różnica w ekstrakcie jest bardzo duża. Z wody kranowej (bez aktywatora) uzyskamy 5% ekstraktu a z wody z kubka lub z aktywatora aż 95% ekstraktu.

         

 

                                                                                                                     

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

  • Technologia Active Water jest urządzeniem bezobsługowym niewymagającym dodatkowego zasilania. Wykorzystuje oddziaływanie wody wzorcowej na przepływającą przez niego wodę wodociągową przywracając jej pierwotną strukturę molekularną w układzie heksagonalnym. wystarczy wlać wodę do kubka i po kilku sekundach mamy gotową do użytkowania wzorcową wodę.

 

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

  • Woda aktywna ma wiele zadziwiających cech. Oprócz tego, że wyręcza nas w doborze pH czy potencjału redox, potrafi Jeszcze wypierać toksyny z organizmu. Mechanizm ten nie jest do końca poznany ale może wynikać ze zdolności wody aktywnej do samooczyszczenia. Tak jak potrafi usunąć gaz tak potrafi też usunąć wszelkie związki jej obce i obce naszemu organizmowi. Dzięki temu nasz organizm funkcjonować może dużo lepiej, nie traci energii na walkę z truciznami, dłużej będziemy mogli zachowywać młodość i sprawność.
                                                                                                                                                                                                                               

 

 

 

DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA TECHNOLOGIĘ / 5 LAT NA KUBEK

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl