Badania dietetyczne - analiza biomagnetycznym analizatorem Bes Quantum 0
Badania dietetyczne - analiza biomagnetycznym analizatorem Bes Quantum

Analiza biomagnetyczna organizmu analizatorem Bes Quantum.

Badanie analizatorem Bes Qantum wykorzystuje informacje z dziedziny bioinformatyki, elektroniki i medycyny kwantowej. Wtoku badania dietetycznego analizatorem Bes Qantum otrzymujemy 36 raportów w formie graficznej i opisowej o stanie naszego organizmu. Jako wynik otrzymujemy raport zbiorowy , omówienie i wskazania żywieniowe oraz listę niezbędnych suplementów dla dokonania korekt naszych nieprawidłowości. Całość badania może być przekazana w formie e-maila na wskazany adres w celu wykorzystania go przez lekarza rodzinnego lub innego specjalistę.

Badanie analizatorem Bes Qantum jest całkowicie bezinwazyjne, nie wymaga specjalnych przygotowań, zaleca się jednak wykonywanie go mnie więcej godzinę po posiłku oraz wypicie szklanki wody przed jego przeprowadzeniem. Analiza ta polega na trzymaniu w reku elektrody przez 60 sekund. Elektroda ta na zasadzie rejestrowania pola elektromagnetycznego organizmu zczytuje potrzebne informacje.

czytaj całość »
Dlaczego picie świeżych soków jest tak ważne ? 2

Świeże soki z warzyw i owoców dostarczają łatwo przyswajalnych minerałów, witamin, enzymów, niezbędnych kwasów tłuszczowych, węglowodanów, białek i wiele innych związków. Picie surowych soków z warzyw i owoców dowiodło, że substancje aktywne biologicznie są szybko i w całości przyswajane przez organizm. Ponadto nasz organizm zużywa znacznie mniej energii podczas procesu trawienia, niż ma to miejsce podczas trawienia pożywienia termicznie zniszczonego, co jest szczególnie cenne do odżywiania czy leczenia chorób.

Najlepszym urządzeniem do soków wyciskarki, a nie sokowirówki, które w przeciwieństwie do niej wytwarzają soki poprzez wolnoobrotowe rozgniatanie i wyciskanie, a nie szybkoobrotowe ucieranie i odwirowywanie. Wyciskarki nie powodują utleniania soków jak w przypadku sokowirówek, co jest ważne w usuwaniu wolnych rodników z organizmu. Poprzez wyciskanie otrzymujemy cenne enzymy niezbędne do procesu trawienia oraz zostają zachowane biofotony żywej energii dodające sił czego nie ma przy sokowirówce, która odwirowuje wodę o smaku rośliny, zamiast pełnowartościowego soku jaki otrzymuje się z wyciskarki.

„Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, A Twoje lekarstwo powinno być pożywieniem” Hipokrates
czytaj całość »
Orkisz najzdrowsza pszenica 0

Już w dawnych czasach na Bliskim Wschodzie Izraelici, a w Europie Germanie i Rzymianie, znali i szczególnie cenili sobie jedno wysokowartościowe zboże - orkisz, jako pokarm dający zdrowie, silę, sprawność fizyczną, a nawet inteligencję. Ze względu na swoje wszechstronne właściwości wychwalany był przez średniowieczną, niemiecką mistyczkę, Hildegardę z Bingen. Według niemieckich lekarzy systematyczne spożywanie produktów orkiszowych regeneruje cały organizm, przywracając zdrowie. Daje na długo uczucie sytości, jak również dobre samopoczucie.

 

Orkisz wzmacnia ciało, jest pomocny m.in. w stanach zmęczenia, zmniejszenia wydolności organizmu, nawracających zakażeniach, alergiach, zaburzeniach przemiany wapnia, dusznicy bolesnej, dolegliwościach ze strony serca i ogólnie układu krążenia, chorobach wątroby, chorobach nerek. Orkisz rozgrzewa ciało poprawiając krążenie krwi, przez co usuwa uczucie zimna w rękach i nogach, wzmacnia narządy zmysłów, spowalnia procesy starzenia. Badania kliniczne przeprowadzone w XX w. w Niemczech wykazały, że spożywany trzy razy dziennie orkisz z upraw ekologicznych w połączeniu z określonym sposobem odżywiania i leczy m.in. alergie, cukrzycę, otyłość, stwardnienie rozsiane, AIDS, chorobę Alzhaimera, chorobę Parkinsona, anginę, reumatyzm, raka, zatrucie lekami. Jest doskonały dla osób osłabionych, wyczerpanych, niedożywionych.

czytaj całość »
Terapia w Klinice M. Gersona 0

Terapia Gersona bazuje na granicy medycyny współczesnej, holistycznej i naturalnych metodach leczniczych naszego ciała. Nie skupia się tylko na danym schorzeniu, ale na całym ciele odnawiając i umacniając jego system immunologiczny.

Terapia jest bezpieczna i opiera się na wysokich ilościach witamin, minerałów, enzymów i mikroelementów, a także jest ekstremalnie niska w sód i tłuszcze. Substancje odżywcze są pobierane ze świeżych, surowych, organicznych soków, które są ciągle spożywane wraz z wegetariańskimi posiłkami, a wszystkie produkty pochodzą z naturalnych i ekologicznych upraw. Lewatywy z kawy są używane do oczyszczania organizmu z toksyn jakie się nagromadził w ciele z powietrza, wody, jedzenia, toksycznych leków i chemikaliów. 

czytaj całość »
Energia życia - energią z pożywienia. 0

Tylko skupienie uwagi na wszystkich aspektach naszego życia, zarówno fizycznych jak i duchowych może doprowadzić nas do zachowania zdrowia, uzyskania większej ilości energii oraz do umiejętności kontrolowania naszego bilansu energetycznego. Poznanie nowych źródeł energii dla naszego organizmu, zrozumienie jej przepływów, pomoże nam nabrać sił i chęci do działania.

Zapraszamy na doświadczanie nowego stylu odżywiania najwyższej jakości pożywienia stosując do tego celu właściwe urządzenia do przygotowania najzdrowszego pokarmu i właściwego stylu życia.

Odżywiaj się prawidłowo i żyj zgodnie z prawami natury, wiedząc jak należy żyć, by zdrowym być.
Wiedza i praktyka doświadcz w drodze do mądrości i życia szczęśliwie w miłości.

Każdy człowiek jest żywą energią i tylko taki pokarm powinien przyjmować, a nie martwy !

Urządzenia do wyciskania specjalnych gęstych soków odżywczych to zapewniają, aby Być Zawsze Zdrów !

czytaj całość »
Dlaczego oczyszczanie okreżnicy jest ważne ? 1

LUDZIE NIE ŚWIADOMI, ŻE MAJĄ PROBLEMY Z JELITAMI SĄ CZĘSTO W GORSZYM STANIE NIŻ POZOSTALI.

Do tej pory według zaleceń pana V.E. Ironia nikt nie musiał cierpieć z powodów jelitowych. Pan V.E. Irons jest wiodącym specjalistą na tym polu. Przez 42 lata wykładał na terenach całego USA i Kanady jak ożywiać się na nowo i tępić ból jelit. Pan Irons ukończył studia na Uniwersytecie Yale. Miał firmę V E Irons Company of Natick, Mass., która produkowała pewną liczbę naturalnych produktów, a niektóre z nich były projektowane, aby polepszać pracę jelit.

NALEŻY PRZEJŚĆ 7 DNIOWY PROGRAM OCZYSZCZENIA, ABY POZBYĆ SIĘ WSZYSTKICH ZŁOGÓW Z TWOICH JELIT.

czytaj całość »
Wszystko w życiu ma znaczenie: nauka, medycyna i polityka w świetle fizyki kwantowej - Folder 0

„Każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu”

 

Jeżeli dociera do ludzkiego umysłu to zdanie, które codziennie jest powtarzane w mediach to wiesz, że takie produkty nie są lekiem, bo nazwa leku wskazuje na leczenie, a nie zagrażanie życiu i zdrowiu, lub po których rozłożone są w czasie skutki uboczne w postaci innych dolegliwości i różnych chorób.

 

Prekursor współczesnej medycyny Hipokrates twierdził, że „Pożywnie jest lekiem i lek pożywieniem”

 

Rozumiejąc w pełni fizykę kwantową wszystko co żywe biologicznie i nieożywione ma z sobą związek.  

W jakich warunkach geograficznych i środowiskowych żyje człowiek i czym się odżywia takie staje się jego ciało i jego stan zdrowia.  Wszystko więc co człowiek przyjmuje do organizmu powinno być zdrowe i wartościowe oraz świeże.

 

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

Zdrowe społeczeństwo jest siłą państwa. 

czytaj całość »
Hipokrates ojciec medycyny 0

  Mądry człowiek wie,  że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością, i wie jak sam może leczyć swoje choroby, aby być zdrowym 

Hipokrates
  
Żywność jest medycyną
Lek jest pożywieniem,
a Pożywienie lekiem.
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl