Kuvings wyciskarka wolnoobrotowa

W sklepie Energia Zdrowia znajdziesz wiele topowych modeli wyciskarek Kuvings. Produkty tej marki jako pierwsze umożliwiły wyciskanie zdrowych soków bez konieczności krojenia na kawałki wszystkich składników. Wśród najczęściej wybieranych produktów znajduje się wyciskarka Kuvings B6000 czy wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings D9900. Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings pozwolą przygotować świeży sok w ciągu 15 minut!

Kuvings gwarancja, wysoka jakość i trwałość

Każda wyciskarka do soków Kuvings posiada 10 lat gwarancji. Wyciskarki Kuvings posiadają wiele zalet. Do najważniejszej zdecydowanie należy jakość wykonania. Produkty wyposażone są w trwałe wałki ślimakowe, które wykonane są z wytrzymałego materiału Ultem. Dzięki temu, soki przygotowywane przez wyciskarkę Kuvings są bezpiecznie i nie przedostają się do niego toksyczne substancje. Wszystkie wyciskarki Kuvings to sprzęt wolny od bisfenoli - BPA free. Marka Kuvings udziela 10 lat gwarancji na silnik oraz na części!

Wyciskarki wolnoobrotowe do soków marki Kuvings

Za pomocą wyciskarek kuvings przygotujesz pyszne i zdrowe soki, koktajle czy sorbety z owoców i warzyw. Pijąc codziennie soki możesz poprawić swoje zdrowie, dostarczając wiele substancji odżywczych. Wolnoobrotowe wyciskarki do soków z warzyw i owoców oferują soki tłoczone na zimno, dzięki czemu zachowują wszystkie składniki mineralne.

Najczęściej wybierane przez klientów wyciskarki do soków marki Kuvings

Wśród modeli wyciskarek kuvings możemy wyróżnić te najczęściej wybierane przez klientów: kuvings d9900, kuvings evo820, b6000 czy b6000 plus. Zarówno wyciskarka kuvings evo820, jak i inne modele cechuje cicha praca, dzięki czemu możesz korzystać z niej przy dzieciach lub rano gdy inni domownicy śpią. Wybierz swój model wyciskarki wolnoobrotowej do owoców i warzyw w sklepie Energia Zdrowia. Kupując produkty Kuvings zyskujesz 10 letnią gwarancję na silnik i pozostałe części.

Kuvings

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl