Badania dietetyczne - analiza biomagnetycznym analizatorem Bes Quantum 0
Badania dietetyczne - analiza biomagnetycznym analizatorem Bes Quantum

BADANIA DIETETYCZNE

Analiza biomagnetycznym analizatorem Bes Quantum

 

JUŻ OD LISTOPADA W NASZEJ FIRMIE !

PRZYJDŹ - SPRAWDŹ SWÓJ ORGANIZM !

CENTRAKO - ul. Mickiewicza 3, 56-400 OLEŚNICA 

 

Urządzenie posiada certyfikaty dopuszczenia do obrotu na terenie USA oraz Europy.

 

JEDYNE CZEGO MUSISZ PRZESTRZEGAĆ PRZED BADANIEM TO:

  • 3 godziny wcześniej nie pić kawy ani napojów wysokoenergetycznych
  • 2 godziny przed badaniem nie spożywać jakichkolwiek posiłków

 

Analiza pozwala w ciągu 60 sekund ocenić aktualną kondycję organizmu sprawdzając:

 

- niedobory żywieniowe - poziom zakwaszenia

- nieprawidłowości będące istotną wskazówką w dalszej diagnostyce chorób

- toksyny

- metale ciężkie

- pierwiastki śladowe

- stan układów organizmu i poszczególnych ekranów

- jakość układu kostnego

- poziom kolagenu

- ilość mikroelementów

- alergeny

- cukier we krwi

- prostata

- stan narządów rodnych

oraz wiele innych wskaźników organizmu

 

Badanie analizatorem Bes Qantum wykorzystuje informacje z dziedziny bioinformatyki, elektroniki i medycyny kwantowej. Wtoku badania dietetycznego analizatorem Bes Qantum otrzymujemy 36 raportów w formie graficznej i opisowej o stanie naszego organizmu. Jako wynik otrzymujemy raport zbiorowy , omówienie i wskazania żywieniowe oraz listę niezbędnych suplementów dla dokonania korekt naszych nieprawidłowości. Całość badania może być przekazana w formie e-maila na wskazany adres w celu wykorzystania go przez lekarza rodzinnego lub innego specjalistę.

Badanie analizatorem Bes Qantum jest całkowicie bezinwazyjne, nie wymaga specjalnych przygotowań, zaleca się jednak wykonywanie go mnie więcej godzinę po posiłku oraz wypicie szklanki wody przed jego przeprowadzeniem. Analiza ta polega na trzymaniu w reku elektrody przez 60 sekund. Elektroda ta na zasadzie rejestrowania pola elektromagnetycznego organizmu zczytuje potrzebne informacje.

 

CENA BADANIA 60 zł

 

PRZECIWSKAZANIA

 

Badaniu nie mogą poddać się kobiety w ciąży oraz osoby cierpiące na epilepsję. Nie zaleca się go również pacjentom z metalowymi implantami, rozrusznikiem serca oraz chorym na ogólnoustrojowe zakażenie organizmu i z rozległymi krwawieniami wewnętrznymi. W dzisiejszych czasach możemy obserwować jak nowoczesne techniki zrewolucjonizowały nasze życie. Obszar diagnostyki nie stanowi tutaj żadnego wyjątku. Idąc do lekarza oczekujemy szybkiej i sprawnej diagnozy. Niestety nie zawsze jest taka możliwość, ponieważ, aby postawić trafną diagnozę potrzebne są często liczne badania, które nie rzadko bywają kosztowne i nieprzyjemne. Odpowiedzią na potrzeby pacjentów jest bezinwazyjna metoda bioimpendancji, dzięki której uzyskamy dokładną wiedzę na temat stanu naszego organizmu. Dzięki badaniu Kwantowym Biomagnetycznym Analizatorem możemy, m.in. ustalić przyczynę ADHD, autyzmu i wielu innych zaburzeń. Pacjent uniknie nieprzyjemnych badań, oddawania krwi i za niewielką cenę uzyska wyniki porównywalne z około dwudziestoma innymi, droższymi badaniami laboratoryjnymi.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl