Dlaczego oczyszczanie okreżnicy jest ważne ? 1

 

 

 

Sądząc po ilości   państwa maili dotyczących zaparć, obstrukcji, biegunek, zapaleń uchyłka, hemoroidów a także problemów z jelitami są one dość powszechne wśród czytelników Healthview. W Grucie rzeczy magazyn Healthview dostaje więcej informacji na temat problemów z jelitami niż na inne.

Problemy z jelitami są więcej niż kłopotliwą udręką. One mogą być przyczyną bolesnych kłopotów; one zmuszają ciebie do zmiany swojego dziennego harmonogramu dotyczącego nawyków w łazience. Problemy z okrężnicą mogą być przyczyną bólu – ostre męki zapaleń uchyłka, kłopotliwy swędzący, drażliwy i intensywny ból hemoroidów.

Do tej pory według zaleceń pana V.E. Ironia nikt nie musiał cierpieć z powodów jelitowych. Pan V.E. Irons jest wiodącym specjalistą na tym polu. Przez 42 lata wykładał na terenach całego USA i Kanady jak ożywiać się na nowo i tępić ból jelit. Pan Irons ukończył studia na Uniwersytecie Yale. Miał firmę V E Irons Company of Natick, Mass., która produkowała pewną liczbę naturalnych produktów, a niektóre z nich były projektowane, aby polepszać pracę jelit.

Byliśmy miło zaskoczeni kiedy poznaliśmy Pana Ironsa. Wiedzieliśmy że ma 82 lata więc spodziewaliśmy się kruchego starszego dżentelmena. Zamiast tego zobaczyliśmy krzepkiego i dynamicznego człowieka promieniującego dobrym zdrowiem. Pan Irons zaskoczył nas ponownie kiedy ujawnił, że jest dumnym ojcem 21 miesięcznego syna.

Pan Iron żyje wraz z żoną, małym synkiem oraz dwójką pozostałych dzieci w wieku 6 i 9 lat w Kalifornii. Ma również czwórkę wnuków (w wieku 5 i 7 lat) z poprzedniego małżeństwa.

W tym wywiadzie omówi następujące tematy:

- dlaczego wiele osób ma problemy z jelitami i nawet o tym nie wie

- co jest głównym powodem tego typu rzeczy

- dlaczego problemy okrężnicy mogą prowadzić do żywieniowych niedomagań mimo zażywania wielu witamin

- jak zatrzymać chroniczną biegunkę w kilka godzin

- jak porostu uwolnić się od hemoroidów poprzez odpowiednie siadanie na toalecie

- oraz niekonwencjonalny program który pomoże raz na zawsze pozbyć się problemów jelitowych

Na zakończenie wywiadu spytaliśmy Pana Ironsa skąd pochodzi jego niezwykła witalność, a on odpowiedział, że ,,z tych samych porad zdrowotnych o których nam powiedział”.

 

LUDZIE KTÓRZY NIE SĄ ŚWIADOMI, ŻE MAJĄ PROBLEMY Z JELITAMI SĄ CZĘSTO W GORSZYM STANIE NIŻ POZOSTALI.

 

H: Jak wiele ludzi cierpi z powodu boleści pochodzących od problemów z jelitami?

 

I: Powołując się na pewne źródła mogę stwierdzić, że około 70 milionów Amerykanów cierpi na problemy związane z okrężnicą. Te statystyki obejmują jedynie tych ludzi, którzy są na tyle świadomi, aby je samemu zdiagnozować i zgłosić się do lekarza. Oprócz tego są prawdopodobnie miliony ludzi z podobnymi problemami, którzy próbują radzić sobie bez niczyjej pomocy stosując środki przeczyszczające. Więc oceniam, że tylko bardzo niewiele osób ma normalne problemy z jelitami.

Ta ocena jest wyciągnięta na podstawie sprzedawanych środków przeczyszczających. Dla przykładu nasza własna sprzedaż produktów oczyszczających jelita wzrasta tak szybko, że nie nadążamy z zapotrzebowaniem.

 

H: Tak wiem wiele osób- w rzeczy samej większość moich przyjaciół i współpracowników – twierdzi, że nie ma problemów z okrężnicą.

 

I: To możliwe, ale wielu ludzi którzy nawet nie zdają sobie z tego sprawy są w dużo gorszej kondycji niż reszta.

Wiele razy słyszałem jak ktoś mówił ,,Moje jelita są w porządku. Mam cztery lub pięć wypróżnień dziennie”. Ale powodem dla którego maja tak wiele wypróżnień jest ich jelito grube – to jest koniec części układu pokarmowego – który się załamuje i kończy niczym więcej jak malutkim otworem. To że masz dziennie tyle wypróżnień nie oznacza, że twoje jelito grube je w dobrej kondycji.

 

JEŚLI MUSIZ SIĘ WYTĘŻAĆ LUB CZYTASZ GAZETĘ KIEDY CZEKASZ ABY, SIĘ WYPRÓŻNIĆ WTEDY MASZ ZAPARCIE.

 

H: Więc kiedy wiesz, że wszystko działa poprawnie?

 

I: Kiedy jesteś zdrowy wtedy masz dwa wypróżnienia dziennie. Każdego ranka masz duże wypróżnienie długie od 2 do4 stóp. Później wciągu dnia następne, które jest w połowie tak duże jak to z rana. Stolec powinien być wydalany łagodnie – w kilka sekund po tym jak się usiądzie.

 

H: Jaki jest kolor zdrowego stolca?

 

I: Kolor powinien niewiele się zmieniać, zależnie od tego co się jadło. Jednakże głównie powinien być brązowy. Jeśli jest żółty albo jasno szary albo wygląda jak zupa z kurczaka coś definitywnie jest źle.

 

H: Jakie są inne objawy tego że coś jest nietakt ?

 

I: Jeśli musisz się wytężać lub czytać gazetę kiedy czekasz, aby się wypróżnić to znaczy że masz zaparcia. Kolejną rzeczą jest mały i wąski kał lub jeśli jest krótki i twardy. Jeśli nie widziałeś żadnego śluzu, na wpół przetrawionego jedzenia lub krwi.

 

PROBLEMY Z JELITAMI MOGĄ BYĆ PRZYCZYNĄ POKARMOWYCH BRAKÓW, NIEZALEŻNIE OD TEGO JAK WIELE WITAMIN BIERZESZ.

 

H: Dlaczego te problemy są tak ważne?

 

I: Jeśli nie eliminujesz złogów kału, które zalegają na ściankach lub zagłębieniach twoich jelit to może być przyczyną takiego stanu rzeczy.

Widzisz normalnie organizm pozbywa się resztek pokarmu w ciągu 18 do 24 godzin. Jednakże jeśli nie wydali się tego właściwie to takie resztki mogą pozostawać w jelitach prze dni, miesiące lub lata zmieniając się   bryłki tak twarde ja węgiel co brzmi naprawdę niewiarygodnie, ale jest prawdą.

Takie złogi są szkodliwe z kilku powodów. Po pierwsze mogą hamować działanie wielu witamin i minerałów, które krążą po twoim ciele włączając w to jelita. Takie problemy mogą być przyczyną złej diety, braków pokarmowych niezależnie od tego jak wiele witamin bierzesz.

Drugą szkodliwą rzeczą takich złogów jest podrażnianie jelita co może prowadzić do skurczy lub stanów które mogą znacznie wpływać na wchłanianie substancji odżywczych.

Trzecią rzeczą jest zatruwanie całego organizmu ponieważ pozostałości pokarmowe są wchłaniane i dostają się do krwiobiegu infekując cały organizm.

Więc nie ma się co dziwić, że ludzie cierpią na różnego rodzaju dolegliwości i nawet nie zdają sobie sprawy co może być ich powodem, a prowadzić one mogą w najgorszym przypadku nawet do powstania nowotworu.

Moim zdaniem jest tylko jedna prawdziwa choroba, a jest nią autozatrucie, które może doprowadzić nawet do naszej śmierci.

Więc muszę wyznać, że dopóki nie oczyści się jelit nie ma co liczyć na odzyskanie dobrego zdrowia.

 

KIEDY TWOJA OKRĘŻNICA JEST W SŁABYM STANIE, TO NAWET OTRĘBY OWSIANE MOGĄ JĄ CAŁKOWICIE ZATKAĆ.

 

H: Jakie są przyczyny słabego stanu naszej okrężnicy?

 

I: Jest kilka powodów. Dla przykładu, jeśli nie pijesz wystarczającej ilości wody, twój kał będzie zbyt suchy. Tak długo jak twój stolec będzie pozostawał w twoich jelitach to będzie stawał się suchszy.

W innym przypadku twój kał jest trudny do usunięcia i pojawia się zaparcie.

Brak ćwiczeń jest kolejną przyczyną takiego stanu rzeczy. Jak w przypadku innych mięsni twoja okrężnica przynosi korzyści kiedy ćwiczysz ją regularnie. Jeśli prowadzisz mało aktywny tryb życia twoja okrężnica stanie się słaba i nie będzie prawidłowo pozbywała się pożywienia z twojego ciała.

Ale to są wszystkie pomniejsze powody problemów. Głównym problemem  – jak większość czytelników zapewne wie -   jest po prostu niedożywienie. Większość ludzi nie je wystarczająco pożywnego jedzenia, które zaopatrzyłoby mięśnie i tkanki okrężnicy w substancje odżywcze których potrzebuje, a konsekwencją tego jest pogorszenie oraz słabnięcie mięsni jelitowych.

Po za tym spuchnięcie jelit, słaba dieta, a także twardy stolec. Dla przykładu, jeśli jesz dużo przetworzonego cukru i mąki to spowoduje wysuszenie twoich odchodów. Natomiast jeśli twoja dieta nie posiada niestrawne części pożywienia to nie będziesz miał wystarczająco naturalnych włókien mięśniowych, aby przepchać resztki pokarmu przez jelita.

Nawet stosowanie diety może być przyczyna osłabienia pracy okrężnicy, a odpowiedzią na to jest niejedzenie   po prostu lepszego jedzenia. Poznałem wiele osób, którzy pomimo tego, że jedli najlepsze jedzenie mieli problemy z zaparciem.

 

H: Dlaczego tak się dzieje?

 

I: Są dwa powody. Jednym z powodów jest to, że osoby, które jadły gorzej przez jakiś okres czasu mogą mieć uszkodzoną okrężnicę. Jeśli to jest tego powodem – a w większości przypadków jest – to jest za późno na odpowiednią dietę. Drugim powodem jest to że pozostałości pokarmu mogą zamienić się w twarde i trudne do usunięcia bryłki.

 

H: Otręby stały się w dzisiejszych czasach czymś modnym na dolegliwości tego typu. Czy to jest na tyle dobre jak się przypuszcza? Czy za pomocą otrębów usunie się złogi kału z jelit?

I: Nie. Naprawdę trzeba być z tym ostrożnym ponieważ w najlepszym przypadku otręby przejdą środkiem pozostawiając wszelkie stare złogi na swoim miejscu. Większość jelit jest poskręcana co powoduje, że ciężko jest usunąć stare rzeczy, które już tam zalegają.

Po za tym jest twoja okrężnica jest uszczuplona, poskręcana jak ma większość ludzi to otręby są często zbyt nieczułe na to. Jeśli twoja okrężnica ma zły kształt to otręby są w stanie zapchać ją całkowicie. Widziałem jak dochodziło do takich sytuacji.

Czterdzieści lat temu, kiedy okrężnice w tym kraju były w lepszym stanie to otręby faktycznie były pomocne i spełniały swoją funkcje jednakże uważam, że na dzień dzisiejszy są one zbyt niebezpieczne dla większości ludzi.

 

H: Jakie jest twoje zdanie na temat środków przeczyszczających?

 

I: Zapomnijcie o nich. Używaliśmy ich przez ostanie 40 lat nie mając pojęcia co one tak naprawdę robią. Wszystkie środki przeczyszczające wliczając w to również ziołowe – poprzez chemiczne oddziaływanie wymuszają na jelitach, pogrubiając je a nawet bardziej – a także tworzą uzależnienie od nich. To nie brzmi jak dobre rozwiązanie?

I nawet jeśli te środki są bezpieczne to i tak nie usuwają one złogów, które nagromadziły się przez lata w jelitach. One po prostu przepłukują wszystko z aktualnie trawionego pożywienia jednakże używanie ich od czasu do czasu jest lepsze niż nie robienie niczego.

 

POWINIENEŚ PRZEJŚĆ SIEDMIODIOWY PROGRAM OCZYSZCZENIA, ABY POZBYĆ SIĘ WSZYSTKICH ZŁOGÓW Z TWOICH JELIT.

 

H: Więc co możesz zrobić, aby pozbyć się wszystkiego z jelit?

 

I: Prosty siedmiodniowy program pozwoli ci na pozbycie się wszelakiego rodzaju złogów i pozostałości pokarmowych z twojej okrężnicy. A przy okazji da ci doskonała szansę odzyskania świetnego zdrowia.

Ten program pomaga stymulować, stracić i usunąć najtwardsze zaległości. Dopóki nie zostaną one usunięte należy pamiętać, że dostarczają one do naszego krwiobiegu wiele toksyn.

Program nie jest zawsze łatwy. Ale już nigdy nie będziesz musiał pozbywać się takich złogów jeśli raz już to zrobisz.

Program działa w następujący sposób. Przez siedem dni nic całkowicie nie jesz, ale kiedy będziesz zaczynał odczuwać głód to weźmiesz produkt Intestinal Cleanser. Jest proszek uzyskiwany ze specjalnego gatunku nasion płesznika. To jedyna odmiana nasion płesznika która nadaje się do tego. Cleanser czyści ściany okrężnicy, utrzymuje tam odpowiednią wilgotność i delikatnie pozwala oderwać się wszelkich złogom oraz je wydalić.

Produkt ten powinien być brany pięć razy w ciągu dnia co trzy godziny. Wkładasz czubatą łyżkę do słoja z dobrą, ciasną pokrywką. Dodajesz do tego10 uncjiwody lub soku warzywnego lub owocowego w zależności co się lubi. Następnie dodajesz jedną lub dwie stołowe łyżki produktu Bentonite, który jest zrobiony z prochu wulkanicznego. Bentonite jest jak magnetyczna gąbka, która usuwa wszystkie toksyny z całego układu pokarmowego. Następnie należy wszystko zmiksować w shakerze, wypić, a na koniec popić szklanką wody.

Siedmiodniowa głodówka może brzmieć trochę strasznie, ale to nie jest takie złe jak by się mogło wydawać ponieważ Intesitnal Cleanser powoduje uczucie wypełnienia. Dodatkowo dodajemy również tabletki Greenlife, które zawierają suplementy w postaci koncentratu z pszenicy, ryżu, owsa i trawy jęczmiennej, skoszonej w okresie najlepszych zbiorów. Greenlife zawiera więc wszystkie potrzebne nam składniki na czas diety więc nawet kiedy nie jemy to nasz organizm i tak dostaje odpowiednia ich dawkę, a kiedy jesteśmy głodni to należy wziąć nawet do 50 tabletek dziennie.

 

H: To i tak brzmi trochę trudno ponieważ przez okres siedmiu dni i musimy zachować naszą codzienną aktywność. Czy nie ma jakiejś innej alternatywy?

 

I: Jeśli jesteś niechętny, aby podjąć się tego to można przez cały miesiąc zażywać wymienione przeze mnie środki i w tym samym czasie normalnie jeść przy okazji pozbywając się toksycznych złogów z naszych jelit oraz hemoroidów. Jednakże wiele osób wprowadza siedmiodniową dietę ze względu na wiele pozytywnych jej aspektów.

Inna metodą jest picie przez 3 dni w ciągu tygodnia przez 3 lub 4 tygodnie soków, to również przynosi pozytywny rezultat jednak nie aż tak dobre jak w przypadku diety.

 

H: Co jeszcze proponujesz?

 

I: Proponuje również, aby każdego dnia kiedy jesteś w trakcie programu oczyszczającego brać odpowiedni rodzaj lewatywy z kawy, która oczyści jelita z wszystkich luźnych złogów kału. Niektórzy ludzie robią sobie nawet do 4 lewatyw tego typu dziennie.

Niektóre osoby są bliskimi przyjaciółmi kawy więc wiedzą jakie posiada właściwości, ale są tacy którzy jej nie lubią. Pierwszą zaletą jest to, że pomaga pozbywać się wielu nieczystości z jelit, a drugą jest to że zmusza jelita do drgawek co powoduje nie przyleganie niczego do jej ścianek. Dodatkowo polecamy robienie lewatyw jako masaż dla okrężnicy.

 

H: Proszę o opisanie procedury dla lewatywy z kawy oraz masażu okrężnicy dla tych wszystkich naszych czytelników, którzy nie mieli z tym wcześniej do czynienia.

 

I: Oczywiście. A więc wrzuć od 12 do 15 łyżek stołowych kawy do jednego galona wody i gotować przez około 10 minut. Rozumiem, że taka kawa jest mocna, ale nie będziemy jej pili. Dodatkowo jeśli wydaje się, że galon to za dużo to pamiętajcie iż jeśli nie możecie zatrzymać lewatywy to macie zapas, aby ją powtórzyć.

Następnie wyczyśćcie jelito grube ciepło szybką lewatywą z ciepłej wody, gdyż to umożliwi wam utrzymania lewatywy z kawy. Następnie wlejcie dwie kwarty kawy do torebki na lewatywę. Nie potrzebujecie długiej rurki albo specjalnych lubrykantów. Miejcie pewność, że kawa jest letnia ponieważ jeśli będzie za gorąca albo za zimna to wasze mięśnie jelit po prostu ją zwrócą.

Połóżcie się na lewym boku w waszej łazience na podłodze. Nie podnoście torebki na lewatywę wyżej niż20 caliod odbytnicy. Wlejcie od połowy do całego kubka kawy – nie więcej.

Następnie usuńcie rurkę i ułóżcie się na kolanach z pośladkami wzniesionymi w górę. Reszta ciała niech spoczywa na kolanach oraz jednej ręce. W takiej pozycji lewatywa spłynie w głąb jelit.

Drugą wolną ręką zacznij masować dwucalowy obszar okrężnicy znajdujący się po lewej stronie podbrzusza. Użyjcie swoich palców jakbyście grali na pianinie albo ugniatali ciasto. Pracujcie szczególnie ciężko w miejscach, gdzie czujecie jakieś twarde i grudkowate rzeczy. Masujecie takie miejsca do mementu kiedy nie ustąpią.

Po 4 lub 5 minutach masarzu będziecie mieli uczucie, aby wydalić kawę. To oznacza, że należy dolać trochę więcej. Należy położyć się ponownie na lewym boku i dolać kolejne pół kubka kawy, a następnie powrócić do masarzu podbrzusza.

Należy kontynuować tą czynność do momentu kiedy poczujecie, że lewatywa dotarła w rejony żeber. Bądźcie pewni, że to jest ten właściwi moment ponieważ jeśli spróbujecie się pośpieszyć to wasza okrężnica będzie chciała wydalić wszystko co zostało do niej wprowadzone. Jeśli tak się stanie będziecie musieli zaczynać jeszcze raz wszystko od początku.

Kiedy dotkniecie się w połowie podbrzusza możecie zacząć uderzać obszary, gdzie złogi są najbardziej nagromadzone. Będziecie do tego zdolnie ponieważ jelita mogą być pełne i twarde. Gdy to się stanie masujcie te obszary do momentu kiedy poczujecie, że się poluźniają – to może trwać do 10 minut.

Odcinek jelita od środka do miejsca, w którym dotykacie się prawą dłonią jest miejscem, gdzie najczęściej odkładają się resztki pokarmu. Więc bądźcie szczególnie dokładni.

A jeśli nie uda się za pierwszym razem pozbyć wszystkiego należy ponowić lewatywę przez kolejne dni, aż do skutku.

Bądźcie delikatni w masarzu prawej strony okrężnicy ponieważ znajduje się tam wasz wyrostek i nie chcielibyście go uszkodzić.

Kiedy skończycie to trzymajcie kawę najdłużej jak to możliwe, ponieważ kiedy jest to zrobione prawidłowo to na koniec pozbywać się dużych ilości pokarmu, który zalegały od długiego czasu.

 

H: A jaki to będzie miało wygląd?

 

I: Wiele rzeczy zacznie wypływać wraz z lewatywą. Na początku zobaczycie brązowy lub szary śluz, który może mieć postać meduzy i pachnie ohydnie.

Pewien człowiek wydalił ogromną ilość materiału, który wyglądał jak łożysko popłodowe. Był momentalnie skamieniały ponieważ myślał, że pozbył się właśnie swojego jelita, a tak naprawdę był to długi kawałek śluzu, który zalegał w jego jelitach od lat.

Jeśli jesteście obserwatorami to możecie czasem zauważyć małe robaczki oraz pasożyty, które również są wydalane. Ostatnie wychodzą suche, twarde kawałki kału, który zalegały w waszych jelitach od lat. Są czarne jak wasze buty. Czasami wychodzą małe wielkości kurzego serca, a innym długie na kilka stóp kawałki. Najdłuższy jaki znam miał27 stópdługości i był czarny jak węgiel i to w jednym kawałku. Człowiek ten zatrzymał to dla moich własnych badań. To był twardy śluz, ale mimo to nadal elastyczny.

Dla przykładu, była kiedyś młoda dama, która była wegetarianką i jadła lekkie rzeczy od 3 lat. Skorzystała z naszego programu i była w szoku z tego co zobaczyła. Po jednym płukaniu była lżejsza o prawie5 funtów.

 

H: A co jeśli zrobi się lewatywę z kawy i nic nie wyjdzie?

 

I: Jest kilka czynności, które należy zrobić. Po pierwsze musicie lepiej masować i ugniatać swoją okrężnice. Po drugie musicie kontynuować program przez kolejne dni, aż do momentu kiedy poczujecie ulgę. Jednakże nie polecamy robić tego jeżeli macie dużo energii życiowej.

Po trzecie możecie dodawać trochę oleju do kawy. To zazwyczaj działa ponieważ oliwa pozwala delikatnie pozbywać się wszelkich złogów. W związku z czym należy kupić galon nie rafinowanej oliwy i dodać jej do opisanej wcześniej mieszanki. Galon dlatego iż w przypadku, gdyby ktoś nie był   wstanie utrzymać długo lewatywy to będzie miał zapas.

Po czwarte jeśli nawet to nie działa to przez 3 dni powinniście jeść wszystkie nietrafione resztki pożywienia – sałata, warzywa itp. – które możecie wydalić. Przez ten czas nie wolno spożywać żadnych protein lub skrobi.

 

H: Co z ludźmi, którzy nie tolerują kawy?

I: Jeśli nie możesz tolerować lewatywy z kawy jest kilka innych sposobów. Do kwarty wody możecie dodać następujące rzeczy: sok lub filiżankę cytryny, kilka łyżek stołowych Bentonitu lub kilka łyżek stołowych soli Epsoma.

 

H: Jak długo zawiera zrobienie lewatywy?

 

I: Około godziny. Głównym założeniem jest utrzymanie kawy w jelitach najdłużej jak można.

 

H: Co się dzieje kiedy program dobiegnie końca?

 

I: Mówimy wszystkim żeby brali Intestinal Cleanser i Bentonit dwa razy dziennie – rano i popołudniu – dopóki ich stolec nie będzie zdrowy jak opisałem to wcześniej. To czasami trochę trwa. W gruncie rzeczy to może nawet potrwać parę lat nim wyleczy się całkowicie szkody jakie powstały przez te wszystkie lata. W moim przypadku to było 10 lat. Proponujemy również, aby powtarzać nasz program co 7 tygodni, a całkowicie od 3 do 7 razy. Dodatkowo kontynuować terapię ze specjalnej lewatywy opartej na kawie, być może jeden tydzień na kilka miesięcy, potem raz na dwa tygodnie przez kolejne kilka tygodni i na końcu raz na miesiąc w regularnych odstępach.

A kiedy twoje jelita są już całkowicie czyste wtedy należy stosować program 4 razy w roku.

 

H: Jaką dietę proponujesz kiedy skończy się program?

 

I: Jak tylko to możliwe powinniście jeść jedzenie hodowane naturalnie bez użycia jakichkolwiek pestycydów. Ale jeśli nie możecie tego zrobić to jedzcie najwyżej 50 % surowego jedzenia, a następnie zwiększajcie tą ilość z czasem do 60% albo 70%. Dodatkowo dobrym pomysłem jest zażywanie tabletek Greenlife każdego dnia dopóki jedzenie nie będzie odpowiednio zbalansowane z naturalnym.

Jestem pewny, że wasi czytelni dobrze wiedzą jakiego jedzenia mają się wystrzegać: konserwowane rośliny, homogenizowane mleko, hamburgery, napoje sodowe oraz całą resztę puszkowanego jedzenia o niskiej wartości odżywczej.

Wiele osób je owoce oraz warzywa, które faktycznie są świetnym źródłem witamin i mikroelementów.

 

H: A co z nawykami w toalecie?

 

I: Kiedy idziecie do toalety to powinniście przycupnąć albo klęknąć nad toaletą z obiema stopami na krawędziach muszli. Powinniście być w kucającej pozycji z wyciągniętą głową ponieważ w takiej pozycji wasza okrężnica jest w prostej pozycji i cały kał jest wydalany.

Jeśli siedzicie na toalecie, jak robi większość ludzi to okrężnica jest krzywa na końcu co może powodować, że się zatyka. Kucanie na toalecie jest czymś co powinno robić większość ludzi, a jest szczególnie ważne kiedy cierpimy na hemoroidy, a dzięki temu naciągają się żyły przez co nie ma krwi w kale.

 

H: Czy twój program oferuje coś na powstrzymanie obstrukcji?

 

I: Oczywiście. Koniec końców przyczyna jest ta sama: zatrucie toksynami. Obstrukcja jest obroną organizmu przed jego własnymi truciznami. Ciało odwadnia się wpuszczając do naszych jelit wodę, aby je oczyścić z resztek. Jeśli są czyste to organizm nie ma powodu, aby to robił więc mój program zapobiega również biegunkom.

Jeśli cierpi się na chroniczną biegunkę ponieważ zjadło się coś nieodpowiedniego to należy zrobić to: zmiksować ¾ kubka Bentonityny z połową kubka wody. Pić to trzy razy dziennie w odstępach co 1 ½ godziny. Zazwyczaj biegunka przechodzi szybko sama. Jeśli jednak nie ustąpi w ciągu 5 godzin to należy wypić 2 kubki Bentonityny rozcieńczone 1 kubkiem wody i należy to powtarzać co 2 godziny dopóki biegunka nie ustąpi.

 

H: Dlaczego nie wyjaśnisz naszym czytelnikom jak ważne jest, aby nasze jelita były czyste?

 

I: Oh, poprawa jest nadzwyczajna. Po pierwsze wygląd jest lepszy- ma się więcej kolorów na twarzy. Czuje się lepiej. Ma się o wiele więcej energii – ponieważ jest się oczyszczonym z toksyn oraz jest lepsza przyswajalność jedzonego pokarmu. Lepiej się sypia – ciało jest zrelaksowane i już nie jest zatruwane.

Pewna starsza 73 – letnia Pani dostała pewien bonus poprzez zrobienie sobie terapii oczyszczającej. Nie tylko nie miła już problemów z jelitami, ale jak sama to określiła mogła znowu chodzić jak dziewczyna.

Oczywiście takie rezultaty nie zdarzają się codziennie. W gruncie rzeczy niektórzy ludzie czują się słabo w czasie programu lub zaraz po jego zakończeniu, a czują się tak dlatego iż ich organizm oczyszcza się z toksyn.

Czasami osoby, które miały bolesne i poważne problemy z jelitami mogą odczuwać poprawę dopiero po siedmiu miesiącach. Ponieważ organizm potrzebuje, aż tak długiego czasu żeby się odbudować.

 

H: Czym twój program różni się od pozostałych dotyczących podobnych problemów?

 

I: Tym, że inne naturalne programy koncentrują się na odżywianiu – co wkładasz w swoje ciało. Mój program kładzie nacisk na eliminacje – co wydalasz ze swojego organizmu. Jeśli stosujesz  oba to będziesz cieszył się doskonałym zdrowiem.

 

H: Dziękuję za rozmowę Panie Irons.    

Komentarze do wpisu (1)

20 maja 2017

Mam 36 lat, nazywam sie Olga trafilam na ta strone przypadkowo ale chyba zostane tu dluzej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl